Skedine per Macherie Data 30.09.2017

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

M

Miiqtel_M7

Guest
Hahahaha po nuk lozej me Gola ajo mor idiot me corner,e loza une me 11 :D atje u ben 12
Ehhh mos u mrz me mir do behet nsr lool :( ik ti me ato korrne e tuja amon :D

Sent from my SM-G900V using Tapatalk
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Mesazhe
602
Mosha
32
Location
Ne te Arushes
Mua me la Lesteri zemera se un Prisja dhe Lille 2 e merrja leket.. po ti sdi Definitivisht :D Shpifs
 
M

Miiqtel_M7

Guest
Mua me la Lesteri zemera se un Prisja dhe Lille 2 e merrja leket.. po ti sdi Definitivisht :D Shpifs
Haha ti je parazit mer shpifs drreqi clidhje ke me skedinat


Sent from my SM-G900V using Tapatalk
 
Top