• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Skena te dhimbshme

Liber8

A pretty face can never trick me
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
8,165
Tema ka te beje me skena te dhimbshme "Sad Movie Scenes". Meqe i pelqej dhe me kane bere pershtypje shume, do t'filloje i pari me kete skene qe mu kujtua:


 
Top