Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

“S’më pl*s, do i paguaj unë dhe të tuat”/ Polici me leje për testin e drogës, si ndodhi vrasja banale në market

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,946
Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e bujshme e ditës së djeshme, ku një 29-vjeçar u vra brenda një marketi në Tiranë për arsye banale.

Orgest Drazhi, miku i viktimës Jurgen Duka, u arrestua ditën e sotme nga policia e Tiranës nën akuzën “moskallëzim krimi”.

Në dëshminë e këtij të fundit të dhënë tek autoritetet janë zbuluar arsyet dhe dinamika e gjithë ngjarjes që vetëm në 30 sekonda çoi në vdekjen e një të riu.

Mesa duket, sipas dashmisë së Drazhit, nuk ka qenë radha ajo që i ka futur në debat të rinjtë, por një xhest i Dukës.

“Nuk më plas mua, unë do t’i paguaj dhe të miat dhe të tuat,” mësohet t’i ketë thënë Jurgen Duka. Kjo gjë ka acaruar Arbër Sulën, i cili ka kundërshtuar me forcë këtë “nder” nga Duka.

Gjithashtu mësohet se Sula, me profesion punonjës policie në Dibër, ndodhej në Tiranë pasi kishte marrë leje për të bërë testin e drogës.
 
Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e bujshme e ditës së djeshme, ku një 29-vjeçar u vra brenda një marketi në Tiranë për arsye banale.

Orgest Drazhi, miku i viktimës Jurgen Duka, u arrestua ditën e sotme nga policia e Tiranës nën akuzën “moskallëzim krimi”.

Në dëshminë e këtij të fundit të dhënë tek autoritetet janë zbuluar arsyet dhe dinamika e gjithë ngjarjes që vetëm në 30 sekonda çoi në vdekjen e një të riu.

Mesa duket, sipas dashmisë së Drazhit, nuk ka qenë radha ajo që i ka futur në debat të rinjtë, por një xhest i Dukës.

“Nuk më plas mua, unë do t’i paguaj dhe të miat dhe të tuat,” mësohet t’i ketë thënë Jurgen Duka. Kjo gjë ka acaruar Arbër Sulën, i cili ka kundërshtuar me forcë këtë “nder” nga Duka.

Gjithashtu mësohet se Sula, me profesion punonjës policie në Dibër, ndodhej në Tiranë pasi kishte marrë leje për të bërë testin e drogës.
Çfar polici eshte aj kur edhte drogirash cfar shteti ncncnc
 
Shteti duhet te riformoje policine e shtetit, te hetohet cdo polic, para se te filloje profesionin, per arsye si rasti ne fjale, smund te ket polica me 6 muj kurs!
 
O shqiptar!

-respektoni rradhen sepse duke respektu ate respektoni veten

- respektoni njerzit kur flasin dhe rebelimin kultivoje si akt parimore

kam vite te tana qe flas per ca rregulla minimale qe duhet me respektu.

Burimi i ktij krimi asht te qeverria
  • polic kriminel
  • ai qe u vra recidiv ne shkelje te ligjit


Shqipnia asht kthy ne hambar droge me te rinje qe jane tane kohen nan efektin e landeve narkotike …

Kur don me vra nje popull nuk ka rruge ma te mire
 
I lumte dora atij policit, te isha une ua kisha *** te gjitheve! Lloj-lloj palle te del perpara si garip, "dy duar per nje koke" thote populli. Betohem ne zot te kisha qene une i kisha vrare te gjite b*****at. Nuk preket burri me dore!
 
I lumte dora atij policit, te isha une ua kisha *** te gjitheve! Lloj-lloj palle te del perpara si garip, "dy duar per nje koke" thote populli. Betohem ne zot te kisha qene une i kisha vrare te gjite b*****at. Nuk preket burri me dore!

Nuk vritet robi per aq dhe as burri qe eshte burre nuk vret per aq …Vetem langaraqet e bejne k’te pune .

Polici nuk beri ndonje trimeri te madhe ne krye te detyres.. qe ti lumte dora, mah .?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.