Sondazh : Kush eshte stafisti me i mire ?

Klodii

Ajo që nuk na vret, na bën më të fortë.
ANETAR ✓
Mesazhe
3,359
Jan ca te mire po nuk po u permend emrat qe mos te zemrohen te tjeret
 

HERA

Ετερως εγώ
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Mesazhe
18,434
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Personalisht nuk mund te them per asnjë ....dhe per ato qe hapen kete forum dhe ishin stafistet e pare dhe per ato qe kane qene ne vazhdim dhe per ato qe per arsyet e tyre jane larguar dhe per ato qe jemi keto moment dhe per ato qe do jene ne vazhdim derisa forumi te jete .....te gjithe kane dhene japin dhe do japin kontributin e tyre ne menyrat e tyre ne forum .....perderisa jane ne staf kushdo qofte qe ka qene dhe eshte kane vlerat e tyre .....

Votimet per mua jane nje numer ......

Te pakten aq sa jam ne staf ( qe me futi @Fiore qe ne fillim) te gjithe kush ka qene dhe aq sa jemi jan te gjithe perfect ishim nje grusht .....jemi nje grusht ...te gjithë punonim dhe punojme

Nje flm per @Alea @Anabela @Juno @Claa @Dee @Niko @Noah flas per keto qe kane punuar me mua aq sa jam ne staf keto kohe
 
Last edited:

Hena

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
482
Mosha
30
Per mua jemi te gjithe te mire , ne t gjithe jemi si mozaik, e nese nje pjese t Vogel ti heqim sdukemi bukur 😁😁
 

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top