Sondazh : Kush eshte stafisti me i mire ?

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Mesazhe
4,045
Veten time qe ska qene chatist ndonjehere. Lol
Quhet te votoj veten? :D
 

`

Mesazhe
5,228
Vendndodhja
Burkina Faso
Piket e mia shkojn per 3 persona qe jan aktualisht.
ANGELIQUE / Destiny / HercuLes.
Theksoj qe Opium nuk e vlersoj si sop por si Staf OS!
 

Rrelse

Kuksiane
Anetar i Stafit
SUPER MODERATOR/E
Mesazhe
29,389
Vendndodhja
F.C. Internazionale
Me thene te drejten eshte paksa teme konfliktuale sepse nese thua nje emer te aop/sop ka hatermbetje.
Per mua piket ju shkojne te gjitheve ju çuna goca sepse po beni nje pune te bukur vullnetare (duke perjashtuar perplasjet qe keni cdo dite me x apo y).
Me kete 1 vit frekuentim virtual jane shtuar e hequr shume dhe asnjehere skam pasur perplasje me asnje. I respektoj te gjithe.
Pune te mbare.
 

Dibrani

Mr Bean
ANETAR ✓
Mesazhe
3,571
Me thene te drejten eshte paksa teme konfliktuale sepse nese thua nje emer te aop/sop ka hatermbetje.
Per mua piket ju shkojne te gjitheve ju çuna goca sepse po beni nje pune te bukur vullnetare (duke perjashtuar perplasjet qe keni cdo dite me x apo y).
Me kete 1 vit frekuentim virtual jane shtuar e hequr shume dhe asnjehere skam pasur perplasje me asnje. I respektoj te gjithe.
Pune te mbare.

oj lëfka nans sa e mejr që je, të vlerësoj :D
Tema: Mbështes mendimin e @Dorina . Po të vecoj, do ketë hatërmbetje ose inat. Por jam i kënaqur me të gjithë në fakt (edhe pse ka pasur gabime të vogla por njerëz jemi). Nuk shoh indiferencë, të gjithë kanë dhënë maksimumin.
Ju uroj gjithë të mirat :)
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka ?
ANETAR ✓
Mesazhe
764
Per mu jan shum te mire, kan vleresimin maksimal sepse e kam provu ca do te thot te jesh ne stafin e chatit dhe vrt duhet shum durim. Ke te besh me shum mendje te ndryshme qe ndonjeher vrt te acarojn me fjalorin qe perdorin.
Userat mund te mendojn shum gjera, qe esht miqesia ose lidhjet qe i mbajn me hater. Mbase mund te ket dhe gjera te tilla, por para se ta thuash kete gje ne radh te par duhet te shohesh nga vetja, ca nuk shkon me ty qe ste vleresojn si x person dhe po denohesh me ban.
Ju uroj pune te mbare dhe suksese te metejshme! ?
 
U

Universal

Guest
Hmm si staf...po aty 32 aop 4 user jeni bo gjith staf ore na lini e ne popullit thjwshr ndonje shoqe dmth jo sa shifni nick me E edhe A ne fund aop se na late pa gjujt gjo ngela tja lyp shqiperia

Ne fakt eshte e kunderta stafi eshte shume here me i vogel se vizitoret.
 

`

Mesazhe
5,228
Vendndodhja
Burkina Faso
Se vizitoret apo botet?
Hahahaha me ke po na ngaterron? :)
Jan te gjith chatista dhe kjo puna boteve shikohet ne mengjes nese tka ren rasti te futesh!
 
Top