Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sondazh : Kush eshte stafisti me i mire ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

titan

12345678987654321
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 30, 2018
Mesazhe
4,081
Pëlqime
3,787
Pikë
113
Veten time qe ska qene chatist ndonjehere. Lol
Quhet te votoj veten? :D
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,210
Pëlqime
12,154
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Piket e mia shkojn per 3 persona qe jan aktualisht.
ANGELIQUE / Destiny / HercuLes.
Theksoj qe Opium nuk e vlersoj si sop por si Staf OS!
 

Guns_N_Roses

Sex Drugs N Rock`N`Roll
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 10, 2018
Mesazhe
1,294
Pëlqime
1,728
Pikë
113
Hmm si staf...po aty 32 aop 4 user jeni bo gjith staf ore na lini e ne popullit thjwshr ndonje shoqe dmth jo sa shifni nick me E edhe A ne fund aop se na late pa gjujt gjo ngela tja lyp shqiperia
 

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,979
Pëlqime
43,203
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Me thene te drejten eshte paksa teme konfliktuale sepse nese thua nje emer te aop/sop ka hatermbetje.
Per mua piket ju shkojne te gjitheve ju çuna goca sepse po beni nje pune te bukur vullnetare (duke perjashtuar perplasjet qe keni cdo dite me x apo y).
Me kete 1 vit frekuentim virtual jane shtuar e hequr shume dhe asnjehere skam pasur perplasje me asnje. I respektoj te gjithe.
Pune te mbare.
 

Dibrani

Mr Bean
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 5, 2018
Mesazhe
3,390
Pëlqime
6,823
Pikë
113
Me thene te drejten eshte paksa teme konfliktuale sepse nese thua nje emer te aop/sop ka hatermbetje.
Per mua piket ju shkojne te gjitheve ju çuna goca sepse po beni nje pune te bukur vullnetare (duke perjashtuar perplasjet qe keni cdo dite me x apo y).
Me kete 1 vit frekuentim virtual jane shtuar e hequr shume dhe asnjehere skam pasur perplasje me asnje. I respektoj te gjithe.
Pune te mbare.
oj lëfka nans sa e mejr që je, të vlerësoj :D
Tema: Mbështes mendimin e @Dorina . Po të vecoj, do ketë hatërmbetje ose inat. Por jam i kënaqur me të gjithë në fakt (edhe pse ka pasur gabime të vogla por njerëz jemi). Nuk shoh indiferencë, të gjithë kanë dhënë maksimumin.
Ju uroj gjithë të mirat :)
 

Erla

Kjo jam un..te pelqej ty a jo pak rendesi ka 👍
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 13, 2017
Mesazhe
769
Pëlqime
3,282
Pikë
113
Per mu jan shum te mire, kan vleresimin maksimal sepse e kam provu ca do te thot te jesh ne stafin e chatit dhe vrt duhet shum durim. Ke te besh me shum mendje te ndryshme qe ndonjeher vrt te acarojn me fjalorin qe perdorin.
Userat mund te mendojn shum gjera, qe esht miqesia ose lidhjet qe i mbajn me hater. Mbase mund te ket dhe gjera te tilla, por para se ta thuash kete gje ne radh te par duhet te shohesh nga vetja, ca nuk shkon me ty qe ste vleresojn si x person dhe po denohesh me ban.
Ju uroj pune te mbare dhe suksese te metejshme! ?
 
U

Universal

Guest
Hmm si staf...po aty 32 aop 4 user jeni bo gjith staf ore na lini e ne popullit thjwshr ndonje shoqe dmth jo sa shifni nick me E edhe A ne fund aop se na late pa gjujt gjo ngela tja lyp shqiperia
Ne fakt eshte e kunderta stafi eshte shume here me i vogel se vizitoret.
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,210
Pëlqime
12,154
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Se vizitoret apo botet?
Hahahaha me ke po na ngaterron? :)
Jan te gjith chatista dhe kjo puna boteve shikohet ne mengjes nese tka ren rasti te futesh!
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top