Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sondazh : Kush eshte stafisti me i mire ?

ArMaGGeDoN

Singel
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 14, 2017
Mesazhe
479
Pëlqime
419
Pikë
63
Location
Dikur I Dashuruar
@Juno eshte king vertet mu mka ra me fol 1 ose 2 here per nji problem gjall a vdek edhe eshte tregu king ?
nuk o tema per kinga apo te shemtuar o pyk ne diell folet per chatistin me te mire
dhe saper teta @Juno tgjith e njohin si gocen me trendy te petreles rri gjithmone te mullari dhe pret te dali BARI :p
 

Juno

SpaceX
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
21,380
Pëlqime
23,121
Pikë
113
Mosha
37
Location
Space
nuk o tema per kinga apo te shemtuar o pyk ne diell folet per chatistin me te mire
dhe saper teta @Juno tgjith e njohin si gocen me trendy te petreles rri gjithmone te mullari dhe pret te dali BARI :p

Ku e ha bugaçen ti?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top