Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sondazh : Kush eshte stafisti me i mire ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,894
Pëlqime
42,895
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Unë kam qenë😋
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
17,629
Pëlqime
18,770
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Tema kerkon stafistin/en me te mire te chatit dhe jo forumit.
 

Dea

Amerikane 😛
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,460
Pëlqime
8,061
Pikë
113
Nga te chatit nuk njoh asnje por mendoj se si atje edhe ktu me i mire ose e mire eshte ai /ajo qe sillet pa mendjemadhesi e i pergjigjet ankesave qe kane te tjeret ne menyre njerzore e bindese .
 

Sole

Rreze dielli🌞
Kontributor
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
22,382
Pëlqime
17,584
Pikë
113
Location
__
kam qen un😝😎
Ene jam apo mkeni heq 😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top