Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sondazh : Kush eshte stafisti me i mire ?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Çomi

Don't Worry Be Happy😁
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
9,600
Pëlqime
6,825
Pikë
113
Un jm popull pervete jo staf🤭
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,095
Pëlqime
28,152
Pikë
113
Location
?? & ??
A tka lon menja mer zhapik😂
U bo koh vlla po thash po gjej nai pul te trrullosme skom shonc fare 🙄🙄🙄. Ome si tka shku a tka hec nai cikez apo me raste ene ti 😂?
 

Çomi

Don't Worry Be Happy😁
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
9,600
Pëlqime
6,825
Pikë
113
U bo koh vlla po thash po gjej nai pul te trrullosme skom shonc fare 🙄🙄🙄. Ome si tka shku a tka hec nai cikez apo me raste ene ti 😂?
Me thon te drejten isha tu pi nje gote per qefin tim e tu pa mje film po boni piu teli kur mbone tag e su permbajta🤭🥱
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,095
Pëlqime
28,152
Pikë
113
Location
?? & ??
Me thon te drejten isha tu pi nje gote per qefin tim e tu pa mje film po boni piu teli kur mbone tag e su permbajta🤭🥱
Ku tbona tag o roje po ke qen mrapa kuibtave pale ca halli ke 😂 ke bo nai plagosje byrazer? Hap syte anej virusi moll neper kome ka kap gjushin e durrsit furtaren e vogel ishalla e sheron luli 😂
 

Lushi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 21, 2017
Mesazhe
30
Pëlqime
31
Pikë
18
Mosha
30
Un votoj ANGELIQUE ka nje ndryshim nga te gjith ne .!! Pse ? do thoni ju
Ambicia , Smirra dhe Mendjemadhsia nuk e kan pushtuar kur ka hypur ne pushtet .
Shpresoj se sdo komentoj asnjeri sepse me siguri do e ket nje nga kto qe permenda .
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top