• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sondazh: Thirrje dhe video chat falas per chatin Netedy.

Thirrje dhe video chat per Netedy.com


  • Total voters
    38
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
976
sa ide super me ne fund dicka super po boni prz....😊 erdhi kohaaa qe tshofim :p ca :p e ca :p bred pita 😂
Angelina Jolie ma nfund do shofim dhe ne cunat femrat sexy tforumit , po si do i merni me dal nkamer ato femrat qe skeni lan foto instagrami pa ju vjedh , me dal nkamer keni makeup artistik , dilni kryevepra sexy
 

Weda

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,678
Mosha
21
Angelina Jolie ma nfund do shofim dhe ne cunat femrat sexy tforumit , po si do i merni me dal nkamer ato femrat qe skeni lan foto instagrami pa ju vjedh , me dal nkamer keni makeup artistik , dilni kryevepra sexy
haahhaahab sa per infooo per mu sa goj askush se me njofin elive etj... sjan as googli as fb i dashur mos i ngatro te gjithe ne nje thes puc 😙
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,807
@Weda ich kann nicht vergesse
Und sie kann nicht vergessen

Ate dreken :)
 

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
976
haahhaahab sa per infooo per mu sa goj askush se me njofin elive etj... sjan as googli as fb i dashur mos i ngatro te gjithe ne nje thes puc 😙
Hahaha e dashur se dosha me te nguc icik , te flm per infon dhe kiss mrapsht
 

Weda

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,678
Mosha
21
tlm...ska pse .... skm arsye te genjej se mos dashurohem ktu edhe mbrapa me len se jam e googlit ndaj 😂😂
 

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
976
Hahaha larg dashurise ske ca e do , esht inegzistente me shkronja , shif ne realitet se ke plot qe turren mas teje
 

Jorina`

Closed/Suspend 👋
ANETAR ✓
Mesazhe
864
Location
Zürich
Absolutisht PRO nje PRO te madhe, keshtu e dim me ke flasim dhe jo mrapa pc flet me nje plakë te shpifur te etur per sex ose me naj krokodill qe hedh foto internetu ne forum gjasme eshte ai/ajo
keshtu duhet ta bejn te gjith Chatet 👏👏
Gjithmone PRO transparences shume skicofren do na i hiqni qafe :D
 
U

Universal

Guest
Jorina ndoshta ke te drejte, po nuk jam e sigurt te shikoje ndonje fotografi ose video tende ne site te papaershtatshem sepse nje nder anet negative te internetit eshte edhe urrejtja gje qe te con te besh veprime te pakontrolluara.
 

Jorina`

Closed/Suspend 👋
ANETAR ✓
Mesazhe
864
Location
Zürich
Jorina ndoshta ke te drejte, po nuk jam e sigurt te shikoje ndonje fotografi ose video tende ne site te papaershtatshem sepse nje nder anet negative te internetit eshte edhe urrejtja gje qe te con te besh veprime te pakontrolluara.

perderisa mar frymë,shpresojë te me urrejn...
asnjehere nuk do i pershtatem le te vdesin me kte ideee 🤨
👉Factum Infactum fieri non potest
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,807
Personalisht jam origjinal ne cdo vdieo e foto
Jo fake si shume vete
Mire femrat qe dihet
Po kur vejne foto fake dhe meshkujt
Oj nene e zeze
 
Top