Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sony prezanton “rivalin e Apple”, Xperia 1 IV

Kresha

A pretty face can never trick me
STAFF
S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
31,062
1652716716362.png

Kompania Sony ka prezantuar ‘Xperia 1 IV’, të cilit për herë të parë i është dhënë një kamerë e fuqishme zmadhimi optik.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ai është pjesë e serisë Xperia 10 të kompanisë, e cila është cilësuar si telefoni më i mirë i kompanisë ndonjëherë dhe kamera e tij konsiderohet të jetë më e mira, gjithashtu.


Ekrani i telefonit është 6.5 inç, ka procesor Snapdragon 8 Generation 1 ndërsa memoria e telefonit me 12 GB RAM mund të rritet nga 256 në 512 GB.

Telefoni ka një bateri 5000 mAh me një sensor gjurmë gishtash, altoparlantë të shkëlqyer dhe pretendohet se telefoni mund të karikohet deri në 50% në vetëm 30 minuta.

Është interesante se me celularin me të cilin dëshiron të rivalizojë Apple, kompania nuk po ofron as karikues, as kufje dhe gjëra të tjera. /Telegrafi/

 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.