Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sot ....!!

Do e merrni vesh, se nji ndèr njerzit që vlersoj këtu, por se kam as mik, as xhan??..
Asht @Klodii , madje as nuk do e kem mik, as xhan..
Klodi nuk bahet aleat me trumen, dhe shikon punën e tij.
Madje edhe pse kam ba "debate" me te disa herë, prap kam pas mendim pozitv për te..
Edhe kur ka than qê ty ka koh që nuk të lexoj , prap nuk më ka ndryshu mendimi..
Nuk e them se mund ket than dicka pozotive për mua, por kshu e shoh.
Se ka user qê shprehin ndoshta sa "e mir jam me raste e kur dua" e prap fakti që i merr turma nuk e ndryshoj.
Fakti që jan me dy anë për mendimin tem nuk ndryshon!
?
U zgjataa shumm?..
Ntm all!
 
Sot shi pranveror ky shi te verteton dhe te zgjon nje ndjenje femijore te heqesh shpejt e shpejt çorapet, te besh pllaqa plluqa të vendet ku ka pellgje te vegjel..??
 
Do e merrni vesh, se nji ndèr njerzit që vlersoj këtu, por se kam as mik, as xhan??..
Asht @Klodii , madje as nuk do e kem mik, as xhan..
Klodi nuk bahet aleat me trumen, dhe shikon punën e tij.
Madje edhe pse kam ba "debate" me te disa herë, prap kam pas mendim pozitv për te..
Edhe kur ka than qê ty ka koh që nuk të lexoj , prap nuk më ka ndryshu mendimi..
Nuk e them se mund ket than dicka pozotive për mua, por kshu e shoh.
Se ka user qê shprehin ndoshta sa "e mir jam me raste e kur dua" e prap fakti që i merr turma nuk e ndryshoj.
Fakti që jan me dy anë për mendimin tem nuk ndryshon!
?
U zgjataa shumm?..
Ntm all!
Flm @Meloo per cka citove per mua nuk me intereson turrma ⭐ po ata qe din te ndajne te zezen nga e bardha dhe ti thon gjerat ashtu si jan dhe jo te lepihen se eshte gjeja qe urrej prandaj rri larg turrmes flm.
 
Flm @Meloo per cka citove per mua nuk me intereson turrma ⭐ po ata qe din te ndajne te zezen nga e bardha dhe ti thon gjerat ashtu si jan dhe jo te lepihen se eshte gjeja qe urrej prandaj rri larg turrmes flm.
Të lutem asgjë?.
Tek turma jan nji grup i përhershem që bajn çdo dit tê njëjten gja.
Ose 10 dit po e 2 dit jo.
Që dihen cilët jan!
 
Sot dite e premte ....me falni u zgjata pak ?
 
Sa tekanjoze je bere ... kunjat nuk i duron , alergjite jo e jo ?
Cfare duron ti goce ? ?
Je ti alergjiku
Apshuuu?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.