Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Stina vjeshtes në foto..🍂🍁

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
2,134
Pëlqime
2,808
Pikë
113
62782koh e keqe... Esht kete ver por edhe tani kshu esht koha 😣
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
2,134
Pëlqime
2,808
Pikë
113
Ka njerez q adhurojn vjeshten??????? Omggggg😳
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
2,134
Pëlqime
2,808
Pikë
113
Po dimrin?!! 😆😅
Jallaahhh... Un qe ne 15 gusht hy n depresjon n vizjon t ftohetit q do vij... Stina e preferuar pranvera dhe vera... Per tjerat vetem vujtje e probleme shof 😳 ahhh po mbase se nuk djersitet per gjimnastik 😂😂😂😂
 

SEO

Dangerous? I don’t know what it means.
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 24, 2018
Mesazhe
69
Pëlqime
127
Pikë
33
@Rrelse jane te bukura Bukaviljet pasqyrojne nje dimesion tjeter brenda shpirtin cdo njeriu dhe jo me kot lindin vetem anes detit, e kam idene se shkojne pak edhe ne natyren tende.
 

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
13,549
Pëlqime
14,377
Pikë
113
😁 ngatrrova tem
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top