Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sugjerim! Per aktivizimin e opsionit te editimit te mesazheve private.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,419
Pëlqime
13,592
Pikë
113
Mosha
26
Mir m fal kot shkrujta , sara paske ngren shum ushqim me tabasco sot, qeke e sikletosur 🔥💨
Mosss me thuaj qe u trrembe
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,855
Pëlqime
17,114
Pikë
113
Location
Space
@Totoo ty kam me ta derdh gjithe shishen e tabascos ne fyt.
Delenxhi!
 

Totoo

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 31, 2018
Mesazhe
916
Pëlqime
685
Pikë
93
Ja prandaj perfito ajo 🙄
Me fal jet
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,147
Pëlqime
7,511
Pikë
113
Nuk eshte argument sigurie, editimi i privati eshte nje e drejte qe i takon userit.
ky nuk eshte as xenforo i pare e as i fundit.

eshte shume e thjeshte une dua te coj 1 foto e me pas ta fshij! Cfare te keqe ka ketu... ?

Dhe kur flisni per ligje kaloni nga e drejta kolektive ne ate personale!

Mbare e mire ja u beft Zoti.
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
6,147
Pëlqime
7,511
Pikë
113
Ps. Edhe dicka, ke licensa kjo gje eshte e shkruar :)
Sic userat kur jane regjistruar kane pranuar e neneshkruar qe jane dakort tju kontrollohet
gjithcka postojne !
 

Pertoj

Meme Connoisseur
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 3, 2020
Mesazhe
284
Pëlqime
152
Pikë
43
Mosha
26
Location
Shtepia ime.
Website
tinyurl.com
Nje sugjerim dhe per kontrollin mbi temat qe poston vete. Te mund ta fshish po te duash se me habiti qe nuk i fshin dot.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top