Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sugjerim! Per aktivizimin e opsionit te editimit te mesazheve private.

Rrelse

🍁🍂🍃zikaltër🍃🍂🍁
Writer
Award
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
45,998
Si u vendos?
 

Meloo

yarapfuye..🌻
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 15, 2020
Mesazhe
5,316
Po si u vendos, kur nuk do fusni hundët tek privatet?! 🤔🙄🙄
Ah dhe mos ma muhoni se 100% asht e vërtetë! 😂
 

Meloo

yarapfuye..🌻
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 15, 2020
Mesazhe
5,316
Ps. Edhe dicka, ke licensa kjo gje eshte e shkruar :)
Sic userat kur jane regjistruar kane pranuar e neneshkruar qe jane dakort tju kontrollohet
gjithcka postojne !
Pra dhe privatin 😂😂😂😂
Ooo zot jaaa!
 

Punk1

VIP
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Oct 21, 2021
Mesazhe
7,341
Une vdes te me futen ne inbox ... te mesojne si flirtohet 😜
 

Noah

I am here !
Kontributor/e
Regjistruar më
Jul 9, 2019
Mesazhe
28,535
Sipas nje e-maili qe i ka ardhur shefit para ca kohesh asnje nuk ka me te drejt me editu pv
 

Rrelse

🍁🍂🍃zikaltër🍃🍂🍁
Writer
Award
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
45,998
Të isha unë.
Nuk do lija sms pa lexu. Lol
 

Peperina

Banned
Regjistruar më
Jun 11, 2021
Mesazhe
19,669
Na rrisni cik min per editim postimesh pa per msg se heq pambukun un jam rehat 🙈😝
 

Peperina

Banned
Regjistruar më
Jun 11, 2021
Mesazhe
19,669
Prz ti lexojn se nuk po e kam problem!
Nji ndër to asht dhe shefi qê kam fol!
Por ka ba vipin me mua! 😎
@Peperina nuk mi bajn dot skan fotove të mijat, nuk mi kalojnë 😋😂😂..
Sot jo, se jam pushim, dit ma par!
Kshu stili 😂😜
Te veshja ?
un po pertoj te ve.
Vidéo nuk ve dot .:(
 

Peperina

Banned
Regjistruar më
Jun 11, 2021
Mesazhe
19,669
Ma mir unë që nuk vendos kurrē😂😂..
Jam reaht, shof tjr si vishen😂😜.
Me mire aman . Ja dhe un i ke ça dit e filloj reportet.😜

kurse video e kam fjalen per foto/vidéo ne natyre se Kta kohe Eshte shum bukur ktu ku jetoj 😍😍
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja