• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Sugjerime librash

explorer

eniGma
I Rregjistruar/e
Mesazhe
40
Location
Chicago
Qellimi i kesaj teme eshte qe t'i sugjerojme njeri-tjetri libra te natyres ezoterike, filozofike, okulte, te cilat i kemi lexuar dhe duam t'i ndajme me te tjeret. Mundet t'u beni edhe ndonje pershkrim shkurtimisht nese doni. Mundesisht te jene te arritshme ne internet.

Po filloj une:

-Pistis Sophia
-The Perfect way;or the finding of Christ-Anna Kingsford, Edward Maitland
-Clothed with the sun-Anna Kingsford
-Book of Mary-Stephen Peter
-The most holy Trinosophia
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,488
Mosha
26
Location
Tiranë
11708569333.jpg
 
Top