Sugjerime ndaj forumit.

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
2,151
Mosha
25
Jo nk behet !
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,526
Location
127.0.0.1
A ka mundesi qe Ta shikosh ate sygjerimin qe kam bere ne lidhje me mesazhet ne reputacion pa acces privatin? Behet apo jo ?Thnx
Im sorry nuk ekzisto nje opsion i tille. Po te ekzistonte do ishte i hapur per te gjithe.
 

CIBOX

Kontributor
Mesazhe
225
@molecule pervec opsionit LIKE dhe Pergjigju qe ka si opsion nje anetar, shto edhe nje opsion tagg do ishte praktike per cdo anetar qe do te etikoje dike,
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,284
Cibox mire se erdhe
Foli pak se mkane cmend
:p
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,284
Genci me the dikur qe do ti beje messenger
:)
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
8,104
Prsh @molecule .

Bera nje koment tek kjo tema dhe u fshi me preteksin ku mund Ta lexosh vete xhevahirin . Loool
Desha ta shikosh dhe te me sqarosh se c’fare kishte per ofendim aty ?! Flm in advanced .🙃


Ps ..Ka ardhur koha qe ti rinkthehesh forumit.. iken pushimet .😝
 

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,526
Location
127.0.0.1
Prsh @molecule .

Bera nje koment tek kjo tema dhe u fshi me preteksin ku mund Ta lexosh vete xhevahirin . Loool
Desha ta shikosh dhe te me sqarosh se c’fare kishte per ofendim aty ?! Flm in advanced .🙃


Ps ..Ka ardhur koha qe ti rinkthehesh forumit.. iken pushimet .😝
Per fat te keq smund ti lexoj arsyet qe dergohen tek perdoruesit gjithsesi do jet keq-kuptim.
Postimin ta riktheva :)
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
8,104
Per fat te keq smund ti lexoj arsyet qe dergohen tek perdoruesit gjithsesi do jet keq-kuptim.
Postimin ta riktheva :)


Ne fakt nuk mu dha arsye fare .. ama pyeta ne teme dhe arsyen e ke aty .

Flm gjithsesi 🙃
 
Top