Sugjerime ndaj forumit.

Zana

e-Thjeshte
Kontributor
Mesazhe
9,228
Tani seriozisht ju keni prb te thella ne pergjithesi... apo c’fare ?!

Tek tema Koleksione momenti/esh , e para ju stafi mos hajdeni te hapni lufte aty , e dyta lexojeni temen me vemendje , dhe ktheni komentet brenda temes .
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🍁🍂🥀🍁🍂🥀🍁🍂🥀🍁🍂🥀
Kontributor
Mesazhe
15,603
Location
F.C. Internazionale
Do ju lutesha stafit ta shqyrtoni mes njëri tjetrit dhe na e lironi Zanën nga baned..😊
 

Pinki

Anëtare forumi
PRINCESS
Mesazhe
7,733
Edhe un do i lutesha stafit te mendojn per heqjen e banit ndaj hatersit ☹☹☹☹☹ na mungojn replikat dhe te qeshurat me ate
 

Passion

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,677
T'i hiqet banned

sepse neper keto trajta ku leshohen shkronja gezimi
serioziteti
ofendimet jan pjese e tyre.

Me ngjyra 😋:lolx:

Me mua c'nuk jane thene,e sa here jemi kap. :)

Mirrej lajmi ketej,edhe dergohej neper gazeta nga Hermesat :lolx: te entuziasmuar kryeredaktoret ta perdornin per interesa. 😋

Zana eshte nje antare qe germon e kerkon te analizoje ,ose e shtyn nje teme te gjeje nje pergjigje qe ajo do. :)

Eshte mire t'i hiqet nota e debimit. :)
 
Top