Sugjerime ndaj forumit.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
12,125
Mosha
35
Location
Space
@Anabela a mundesh tma nderrosh emrin sic e kisha :p:D Jetmira....
Se nuk dua ti shkruaj te madherishmit se s'me len krenaria 😂😂:lolx:
Nuk e di pse pergjigjesh keshtu kur sa here me ke thene ta kam ndrruar nick.
 

Maybe

Carpe Diem
Kontributor
Mesazhe
5,107
Shum i ngadalt forumi :(
Dhe kur seleksionon mesazhe per pergjigje
Skalon duhet copy pass :(
Apo vec un i kam kto probleme ?!
 

Dorina

Zikaltër⚫🔵
Kontributor
Mesazhe
16,545
Location
F.C. Internazionale
Përshëndetje
Sdoja të hapja temë tjetër ndaj po drejtohem këtu adminëve.
Që mbrëmë kam hasur probleme me forumin
As emojit smë punojnë..
Sapo pastrova cookies e prapë njësoj
41614

Vetëm unë e kam ktë problem?
 

Artin

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
768
Mua nuk më hapet fare forumi me shfletuesin që kisha... e tani u detyrova të instaloj një tjetër që të hapet...
Duket se ka probleme....
 
Top