• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sugjerime ndaj forumit.

El-Culpable

Searching..........
I Rregjistruar/e
VIP i Forumit
Mesazhe
493
Ah se harrova
Kur cenohet privatesia e x anetari...denohet me ligj apo jo?!

Bukuroshe perderisa jetojme nw nji vend demokratik liria e fjales dhe mendimit eshte dicka primarw
Thjesht injoroi ata anetare ose bllokoi profilet e tyre

Injorante ne ditet e sotshme ka me shumice

Frank

Save as...
VIP i Forumit
Mesazhe
3,887
Do ju sugjeroja te mos talleni më se jeni duke na fyer inteligjencen!
unë jam dakord të thërrasim policinë se ambulancën e thërrasin vetë ata në këto situata! privatësinë e kujt?! Ja se do thërras ndonjë administrator të Gugëllit :p

Sam

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2
Si fillim bejini "Upgrade" forumin ne XF 2 sepse ka dal :p
  1. Perdorni SSL per forumin.
  2. Mos e perdorni /index.php ne url (
    Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
    )
  3. Gjeni nje theme me te mire (UI.X 2)
  4. Perdorni CloudFlare per "attachments"
  5. Shtoni nje add-on te ri "
    Te drejtat per ti pare linqet ne forum i gezojne vetem anetaret! Kycu ose rregjistrohu tani!
    " (eshte falas) i cili eshte shum i nevojshëm per nje forum.
  6. Shtoni nje opstion për te mbyllur/hapur kategorite e forumit
  7. Rregulloni ngjyren tek emri i antarve (ngjyra e bardh ne theme te bardh nuk duket mire)
  8. Hiqni moderatoret qe fshijne postet pa arsye (lexova disa tema ku disa antar ankoheshin), mbajtja e tyre nuk i ben mire nje forumi.
  9. Temat e reja te jen "Sort threads by: Thread creation time" jo "Last message time" sepse "humbasin" ne renditje kur dikush pergjigjet ne nje tem te vjeter. (Kjo te aplikohet vetem ne disa forum jo te gjithë)

Sapo u regjistrova dhe per momentin vetem kto sugjierime kam. :p

Frank

Save as...
VIP i Forumit
Mesazhe
3,887
Do te te bejne Admin me keto që u ke thene se keta qe jane nuk ja thone :p i hape pune vetes :D lol

gentleman

Developer on Forum.Netedy.com
Staff member
Administrator/e
Mesazhe
1,208
Forumi gjithmone ka nevoje per risi te reja, uroj te lexohen keto kadegori edhe pse disa jane propozuar edhe me pare.. :)