• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sugjerime ndaj forumit.

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Mesazhe
14,361
Nuk jam i pari jo....se nga kta te vjetrit jam i fundit qe e kam ba hide......kshu pakten e kuptojme cili te respekton virtualisht primen e cili thot cna qau trapin
Mos jeto për quotet e të tjereve
Have funn for ur self.
Mduket pa sens kjo që kërkon.
Eshte personal logimi.
Skam.pse te shfaqem.

Mogli

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
4,406
Te drejte ke por mendoj qe me mire ta vendosin vete si te qendrojne!
Ktu ka shum tipa qe jan te bezdisur ne inbox. Mbase ti jo ti e kerkon ti shohesh antaret online qe te argetohesh por disa te tjere vazhdojne me ngacmime dhe behen shum te bezdisur!
Kta qe rrine hide jane gjithe neper inbox sa ju ban tag o dicka vrrrrr shfaqen....u ba monotoni 5vete komentojne gjithe kohen....pastaj kane dhe opsionin qe te mos pranosh mesazhe nga askush...

Mogli

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
4,406
Mos jeto për quotet e të tjereve
Have funn for ur self.
Mduket pa sens kjo që kërkon.
Eshte personal logimi.
Skam.pse te shfaqem.
Jo moj jo sme plas hic per quote po tpakten ta dijme sa tbezdisshem jemi tek te tjeret.....nese ja ban tag dikujt dhe ta anashkalon te vret pak virtualisht

Senseo

First deserve, then desire!
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
7,213
Jo moj jo sme plas hic per quote po tpakten ta dijme sa tbezdisshem jemi tek te tjeret.....nese ja ban tag dikujt dhe ta anashkalon te vret pak virtualisht
Duhet me ta thon prap menefregist o mogli :)