• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sugjerime ndaj forumit.

Alexandra

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,157
Mjesi!

Perse ne profil nuk rregullohet "Wrl" e videove muzikore te mos dalin link por video.
Gjithashtu perse mungone opsioni qe mund te vesh foto dhe ne profil?!
Mendoj qe jane gjera te vogla per tu rregulluara,por te rendesishme per te dhene nje ikon te bukur ne postimet qe behen neper profile.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sam

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
3
Si fillim duhet te fikni "Debug Mode", forumit i duhet nje update tek XF 2.0.10 sepse versioni qe po perdorni tani eshte shum i vjeter.
Nje theme e re me moderne dhe disa scripte qe do te lehtesonin perdorimin e forumit.

Nese administratoreve u duhet ndihme mund te me kontaktojne dhe mund ti bej un te gjitha keto falas brenda dites :)
 
U

Universal

Guest
Duke pare diskutimet qe behen ne forum, do ishte mire te shtohej nje kadegori Bota Shpirterore ku mund te permblidhte tematika te tilla.

@molecule mqse je i vetmi ne kete pjese mund ti vendosesh link disa lojera online do ishte me terheqese per forumin ;)
 

Hyllin

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
6
Mosha
34
Keni problem me database, rregulloni errorin

Fatal error: Uncaught XF\Db\Exception: Too many connections in /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php:160 Stack trace: #0 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php(28): XF\Db\Mysqli\Adapter->makeConnection(Array) #1 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/AbstractAdapter.php(60): XF\Db\Mysqli\Adapter->getConnection() #2 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php(113): XF\Db\AbstractAdapter->connect() #3 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/AbstractAdapter.php(467): XF\Db\Mysqli\Adapter->escapeString('options') #4 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/AbstractAdapter.php(445): XF\Db\AbstractAdapter->quote('options') #5 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/DataRegistry.php(138): XF\Db\AbstractAdapter->quote(Array) #6 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/DataRegistry.php(83): XF\DataRegistry->readFromDb(Array, Array) #7 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/DataRegistry.php(226): XF\DataRegistry->get(Array) #8 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/App.php(1643): XF\Data in /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php on line 160
 

Juno

VIP
Staff member
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,102
Mosha
35
Location
Prague
@Chilling mos u bej bajat, shif mire qe nuk jane fshire vetem postimet e tua. Ne disa tema jemi munduar te jemi me tolerante duke lene quote pa fshire dhe si rezultat marrim ankesa pa fund. Cdo koment qe nuk i permbahet temes do fshihet qofte ky imi apo yti! Klm ne vazhdim!
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,801
Perse nuk hapen tema te reja , rreth aktualiteteve te ndryshme/perditshme ? 😫
 

Tiku

girl's lover ...
ANETAR ✓
Mesazhe
1,105
Location
Kurkund Land
Keni problem me database, rregulloni errorin

Fatal error: Uncaught XF\Db\Exception: Too many connections in /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php:160 Stack trace: #0 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php(28): XF\Db\Mysqli\Adapter->makeConnection(Array) #1 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/AbstractAdapter.php(60): XF\Db\Mysqli\Adapter->getConnection() #2 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php(113): XF\Db\AbstractAdapter->connect() #3 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/AbstractAdapter.php(467): XF\Db\Mysqli\Adapter->escapeString('options') #4 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/AbstractAdapter.php(445): XF\Db\AbstractAdapter->quote('options') #5 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/DataRegistry.php(138): XF\Db\AbstractAdapter->quote(Array) #6 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/DataRegistry.php(83): XF\DataRegistry->readFromDb(Array, Array) #7 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/DataRegistry.php(226): XF\DataRegistry->get(Array) #8 /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/App.php(1643): XF\Data in /home/netedy/forum.netedy.com/src/XF/Db/Mysqli/Adapter.php on line 160
Ky error me ka dale shpesh keto kohe. ;)
 

Amara_La_Negra

Trust No One
ANETAR ✓
Mesazhe
5,885
Me tregon ndokush si mund te shikoj listen e antareve dhe kush osht online.
Nuk e di x ju por un e kom pak te veshtire te kerkoj user.e vetmja menyre osht ta kerkoj neper tema .Turp po e thash 🙈
 
Reactions: Iva
Top