• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sugjerime ndaj forumit.

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
6,449
Do ishte mire te kishim mundesi qe te jepnim reputacione/komente direkte, neper tema ... dmth Ku I merr /shkojne direkt privatesisht personi/nja ne fjale .
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

_xhelozi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
4,095
Do ishte mire te kishim mundesi qe te jepnim reputacione/komente direkte, neper tema ... dmth Ku I merr /shkojne direkt privatesisht personi/nja ne fjale .
Ashu i bie me mir te flasesh me sms .kjo esht e bukura qe lojen ta shikojn te gjith
Ps : mos e mer per kundervenie .thjesh mendim
 

CIBOX

value = "{} the xengent
Contributor
Mesazhe
98
Do ishte mire te kishim mundesi qe te jepnim reputacione/komente direkte, neper tema ... dmth Ku I merr /shkojne direkt privatesisht personi/nja ne fjale .

Kete opsion e ka versioni vbullnet, ndoshta gjejne dicka edhe ketu..
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
6,449
Ashu i bie me mir te flasesh me sms .kjo esht e bukura qe lojen ta shikojn te gjith
Ps : mos e mer per kundervenie .thjesh mendim
Nuk e ke kuptuar se c’fare kam shkruar ...dhe ishte sygjerim ndaj forumit .
 
Top