Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Sugjerime ndaj forumit.

Free`dahhh

Ti Faki Ndjenjat!!
Kontributor
Regjistruar më
Nov 6, 2019
Mesazhe
10,940
Pëlqime
15,487
Pikë
113
Do doja te beja shum sygjerime. Por sja vlen 🙄
Qy centosi sna lexon.
 

Free`dahhh

Ti Faki Ndjenjat!!
Kontributor
Regjistruar më
Nov 6, 2019
Mesazhe
10,940
Pëlqime
15,487
Pikë
113
Kthejeni forumin sic ishte ju lutem!!🙂
 

ProblemSerioz

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 14, 2020
Mesazhe
174
Pëlqime
199
Pikë
43
Do kisha nje sygjerim per forumin qe te krijonim nje nje emision stili Love Story ku une te isha Princi dhe te kisha mundsi te njihja gjitha vajzat dhe ne fund te zgjidhja njeren
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top