Sugjerime per rikategorizimin e temave te forumit.

CIBOX

Themelues i forumit NETEDY
ANETAR ✓
Mesazhe
405
Vej re qe forumi ka nje grupim kategorish qe shpeshhere nuk perputhet me temat qe deshirojme te shkruajme.
Nese mundeni, mirepresim sugjerimet per ri-organizim te temave dhe pse jo ndonje hapesire mbi kadegori te ndryshme.

44698
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

CIBOX

Themelues i forumit NETEDY
ANETAR ✓
Mesazhe
405
pike se pari, mqse shoh qe askush ska interes ose kohe te meret me kete pjese, nje sugjerim i imi eshte qe titujt e temave te jene te pakten mbi 20 shkronja sepse jane komplet pa lidhje disa titujt temash "lypja" ose shenja emotions qe nuk kuptohet per cfare behet fjale.
 

CIBOX

Themelues i forumit NETEDY
ANETAR ✓
Mesazhe
405
Pffffffffff 🥴

...ne thelb, keto jane cfare e bejne dalengadale forumin te palexueshem dhe i ulin cilesine shkrimeve dhe mendimeve dhe bisedave. Cdo bisede ka vendin e vet, cdo tematike ka seksionin e vet per diskutim. Edhe chit-chat patjeter qe do te kete, por edhe keto duhet te jene ne vendin e vet. Jemi vete ne anetaret e forumit qe duhet ta mirembajme nga pak secili perdite. Vetem ne kete menyre forumi do te jete i kendshem dhe relaksues per te gjithe, si dhe i thjeshte per te kerkuar dhe gjetur ate cfare per secilin eshte interesante. Ashtu sic vendin e bejne njerezit qe jetojne ne te, edhe forumin e bejne anetaret qe e frekuentojne dhe qe shkruajne ne te.
 

Mosuhallakat

NEVER GIVE UP
ANETAR ✓
Mesazhe
2,042
@CIBOX nuk jam shum dakord me pjesen “vendi njeriun apo njeriu vendin” por nuk po replikoj kot meqe nuk eshte as qellimi temes.

Sa per temat do ta jap nje sygjerim si antare i forumit , pavarsisht qe mua personalisht nuk me bezdis fakti qe fshihen komente apo mbyllen tema kur stafi e sheh te arsyeshem!

Do ta sygjeroja qe sic jane te kategorizuar temat dhe faqet e forumit te kategorizohej edhe stafi.
Dmth gjithsecili te ket ne menaxhim nje x sektor te faqeve!
Besoj se kjo pervecse do e zgjidhte shqetsimin tend , do rriste edhe prgjegjsin e veprimeve! [ ndoshta eshte e aplikuar , por mua kjo me duket qe mungon! ]

Sinqerisht,
Mosuhallakat!
 
Top