• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Sugjerime te ndryshme ne forum per kuize.

Status
Not open for further replies.

Universal

Freelance Developer Netedy
Stafi i forumit
Administrator/e
Mesazhe
1,789
Likes
1,607
Age
28
Location
127.0.0.1
#1
Pershendetje,
Duam te krijojme pak interaktivitet ne forum dhe po mendojme per ndonje gare (kompeticion) apo dicka te ngjashme ne forum. Ndokush ka ndonje ide?

Tipit:
-> Poezia me e mire
-> Barcaleta me e mire
-> Eseja me e mire
-> Videoja me e bukur
-> Fotoja me e bukur

Cfare mendoni?
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
3,404
#4
Nuk ka sesi të ndodhi kjo ! Ose do përfundoj me chit chat ose duke ironizuar dhe paragjykuar.

S'dim t'i përmbahemi temave :)
 
Status
Not open for further replies.