Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Super Mbappe fiton ndeshjen ndaj PSG-së

Alb

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Shk 25, 2018
Mesazhe
4,608
mbape-600x348.jpg
Klubi i PSG ka fituar sot si mysafirë i Guingamp ku e ka mundur me rezultat 1-3. Protagonist i kësaj fitoreje është padyshim, Kylian Mbappe.

PSG ka arritur edhe fitoren e dytë në Ligue 1 të Francës, pasi që ka mposhtur më rezulta 1-3 Guingamp.

Fillimisht ishin Guingamp që arritën të kalojnë në epërsi në minutën e 20’të më Roux. Pavarësisht preisionit, PSG nuk arriti të barazoi rezultatin në pjesën e parë.

Në pjesën e dytë hyrja e Kylian Mbappes arriti qëllimin e vet. Fillimisht rezultatin e barazoi nga penalltia, Neymar por më vonë kryefjala e kësaj ndeshje u bë Mbappe.

Ai kaloi në epërsi PSG’në në minutën e 82’të për të shënuar edhe golin e qetësisë për parisienët në minutën e 90’të.

Me këtë fitore PSG kalon në vendin e parë më 6 pikë, duke fituar dy ndeshjet e para të këtij fillimsezoni.

The post Super Mbappe fiton ndeshjen ndaj PSG-së appeared first on Lajmi i Fundit.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.