• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ta bejm mos ta bejm !🌹🌵

Aşk

☀️Diku gjatë rrugës, të gjithë ndryshojnë...🌵
BlacK LoVe
Mesazhe
17,017
Mos kërkoni dikë që mbush boshllëqet tuaja, por dikë që zgjeron kufijtë tuaj ...
Edhe mos gjyko askend.....pa dal gje nga goja e tij 😎
 

Opus

Singëll -Beqar 🤪
ANETAR ✓
Mesazhe
3,242
Te gjitheve na ndodh. Qe ne jet te pendohemi nga veprimet tona ...ose me njerez ...ose te gjith e ndajme lumturin gezimin tone me dike pa e ditur qe ne te vertet ai personi sma i do tmiren apo na i do ...keni gjera qe i keni bere ne jet e jeni penduar. Ndoshta me kalim kohe ...ose gjera qe do doje qe dikush mos ti provonte i ndajme kto sebashku duke mesuar apo ndimuar njeri -tjetrin sot bota njerezore eshte bere shum e ashper sa me shum rritemi me shum kemi dhimbje ....meshkuj qe rrafin femra ...femra qe shkatrrojne familje. ju ka ndodhur ndonjer te bejeni pjes e nje rasti app qoft e dicka nga jeta juaj personale cfr do doje qe dikush mos ta bente . Ose ta bente.
Shkurt... pishman behem vetem per ato gjera qe NUK KAM BERE dhe jo per ato QE KAM BERE 🙂
 

BigBrother

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,062
Ndihem keq qe nuk bera dot shkoll te lart.
Shume keq. Po te kisha mundesi, ate do te beja.

Ne perditshmeri nuk e kuptoj, rutina na merr, por kur takoj njerez me formim e te arsimuar, i them vetes, o idjot pse harxhon O2* kot.

Sa jeni ne kohe luftoni, bejini dem sa me shume injorances, lexoni ndonje faqe libri 😬

Por ngushellohem duke par verdalle, pune e madhe se do te ket nje kamarier, banakier, kasap apo fatorino autobuzi me shume.
Dikush duhet ti bej edhe keto profesione te nderuara.
 

Ablla

Jetoj për mua❣️
ANETAR ✓
Mesazhe
2,099
Pishman behem, pse guxova.

Nuk behem pishman pse dashurova.

"jetên e bëj pa borxhe"
 
Top