• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Tag anëtarët e Forumit.

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,716
Likes
2,832
Ahahahhahaha o vdeksha un per ty ku e gjete fiks mi o shtrig! Sa mire do ishte te ishin meshkujt real ata tdy , njeri @titan e tjetri @iMp4Ct :p
Eh mi zemer...e di qe te pelqen dhuna por si une dhe @iMp4Ct jemi me union kshu qe as ne mendje mos te shkoj te besh dicka te tille se kemi avokat falas ne dispozicion. ??? lol
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,981
Likes
3,466
Location
USA
Eh mi zemer...e di qe te pelqen dhuna por si une dhe @iMp4Ct jemi me union kshu qe as ne mendje mos te shkoj te besh dicka te tille se kemi avokat falas ne dispozicion. ??? lol
Ju ne union? yea dhe un jam Trumps secretary :p Kush ju mer ju tdyve ne union mo sa enderron dhe ky. Ishalla ste bi femer avokatja se jam e sigurt qe nja 20 vjet burg do ti shtoj lol
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,716
Likes
2,832
E di qe vdes per trumpin po dhe kaq fare redneck mos na dil se na felliqe. ? lol

20 na shton nqs del e pakenaqur nga ne por motoja jone eshte make Females great again. Lol
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,981
Likes
3,466
Location
USA
E di qe vdes per trumpin po dhe kaq fare redneck mos na dil se na felliqe. ? lol

20 na shton nqs del e pakenaqur nga ne por motoja jone eshte make Females great again. Lol
ahahhahahahaha, ju tdy jeni deshtim total... po ashtu si trump with his presidency :p
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,716
Likes
2,832
ahahhahahahaha, ju tdy jeni deshtim total... po ashtu si trump with his presidency :p
Na marrsh te keqen. Vish nje mini e vazhdo shkruaj ne fletore me ar thenie e liderit te madh. Pa harruar flattering comments every 30 seconds. Lol ?
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,981
Likes
3,466
Location
USA
Na marrsh te keqen. Vish nje mini e vazhdo shkruaj ne fletore me ar thenie e liderit te madh. Pa harruar flattering comments every 30 seconds. Lol ?
Minin e syve qe te pellcasin..booooo sa endrimtar qe je mor zot, wake up titan wake upppppppppppppp lol
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,716
Likes
2,832
Minin e syve qe te pellcasin..booooo sa endrimtar qe je mor zot, wake up titan wake upppppppppppppp lol
Jo per mua jo. Se une te dua me bikini ne Cancun. Lol
E kisha per Trumpin kur ti nderrosh pamersat. Lol
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
5,716
Likes
2,832
Shkelqesia e saj ambasadorja hollandeze duke folur per te drejtat e @Mogli ne kete dite te shenuar (17 maji). ???? lolPs: i share ai qe me shan. ? lol