• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Tag anëtarët e Forumit.

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,715
Likes
3,045
Location
USA
@iMp4Ct do iki prap mduket se shume keq me mire pritet! kuuuu LLokumett??? ku ballkllavaja? te vin mysafire dhe si qeras? Turp te kesh!