Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

?TaG Pëlqimin tuaj ?

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
24,009
Kur Elvisi knojke per kismet 😋

 

Punk1

Banned
Regjistruar më
Oct 21, 2021
Mesazhe
11,532
Po që je harraq ktë e di😜😝 po me kaq shum zemra 😁 hallall 😜 unë i kam zjarrfikësi 1 e deri ke 6 +1 si ato zemrat ke lagjia 😜😂😂😂 më shum do i vej flakën pallatit😝😝😝😝😝


Tema :
@Rrelse @Mia*
🤗😘🥰
Kam bere shkalle emergjence , nuk rrezikoj nga zjarri 😜😂
 

Çomi

V.I.P😋
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Jan 24, 2020
Mesazhe
18,838
Fatit te pare mos ju ndaj,
Fati i dyte te qit syte,
Fati i tret te shtin n'dhe-t.

Se tradhtoj pelqimin tim.🤷🏻‍♂️
 

Pepsi

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 27, 2020
Mesazhe
7,528
Si kokrra e mollës shoku 😁 ty si të kom borzilok? Ke shit gjo shalqi aty në markat?😜🤣🤣🤣🤣🤗🤗
Ket vit mka ec qamet dafine. E ndava i kokerr te modhe vec per ty, po prit e ska
S erdhe qe s erdhe. Kishe menjen me bredh ti🤣
 

Moza

-
STAFF
N2t Mod
Regjistruar më
Oct 1, 2020
Mesazhe
13,882
Ket vit mka ec qamet dafine. E ndava i kokerr te modhe vec per ty, po prit e ska
S erdhe qe s erdhe. Kishe menjen me bredh ti🤣
O lum si ti ,kshtu të pafsha gjithmon me gjona bereqeti😜🤣🤣🤣🤣 po nuk thu shyqyr që mu prish menia borzilok, se na myti koviti ne sna la me dal😜🤣🤣
 

Klodii

Ajo që nuk na vret, na bën më të fortë.
Kontributor/e
Regjistruar më
Jun 4, 2020
Mesazhe
12,810

Rrelse

Më ndje...🍂🍁🌺
Award
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
49,063
Asnji
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja