• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Tapatalk eshte gati!

molecule

Account closed
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,991
Likes
7,833
Location
127.0.0.1
#1
Ashtu sic ju premtova qe sapo te dali versioni i ri do jet gati ne forum!
  • Stable Release
  • 01/22/2018
Tapatalk on AppStore -> LINK
Tapatalk on PlayStore -> LINK

Qendrim te kendshem ne forum!