Tatuazhi

Ilirik

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
197
Mosha
39
dehje/teke adoleshente.. Po zgjati gjate kalon ne mani te replikuar kronike , aq sa nuk le me pllembe lekure si ta ka falur Zoti!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ajo_goca

Kontributor
Mesazhe
8,493
Me pelqejn shuum tattot por vet nk kam asnje edhe pse ne mendjen time esht nje tatto qe dua ta realizoj po me kismet 🤪🤪🤪se mka thon mami pp bone tatto do ta grii mishin 🤨🤨🤨🤣🤣🤣😂😂😂😂

Tip

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
389
Me pelqejn shuum tattot por vet nk kam asnje edhe pse ne mendjen time esht nje tatto qe dua ta realizoj po me kismet 🤪🤪🤪se mka thon mami pp bone tatto do ta grii mishin 🤨🤨🤨🤣🤣🤣😂😂😂😂
Ti po ti... ti te han munë :p

Do tatuazhe ti... yttttt ik loz me sejlor mun se te grivaaaa :in

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619

Kam deshire te bej nje tatuazh te tille,por dua ta bej ne kembe.
Nga kocka e kembes deri tek gjuri(tek kemba e majte).

Edhe nje zemer si tek kjo fotoja,vetem se e dua ne ngjyre gri zemren:p:p.

Ajo_goca

Kontributor
Mesazhe
8,493
Ku e kam postu pa ma gjej icik
Lale sdo i futem postimeve me kok un tashi me gjet fotot qe hedh tii. Mos harro qe tek tema lloqe pa fun ke hedh edhe foto komplet ke hedh edhe foto vetem doren ku kishe nje tjeter tatto e tkm pyt ca esht sme ke tregu 🙂🙂🙂kshuqe po pate taksirat kerkoj vet temat e kontrolloj un flas per cfare kam pa nga ato qe ti ke hedh vet , esht gje tj nqs ti ke postu foto te dikujt tj qe tashme skorispondojn me ty 🙂🙂