Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Të Dashuruar apo të Lumtur Single?

Buu se di thon qe kur je i dashuruar je personi me i lumtur né bot , Une sbesoj né dashuri sic e kam then 100 here, besoj né afeksionim e qe sben dot pa personin qe ke ne kjo quhet te duash dike me mir e dashuruar.
 
më mire single e ne lumturi, se sa e dashuruar dhe e lenduar :p
 
më mire single e ne lumturi, se sa e dashuruar dhe e lenduar :p

Te duash aromen e tij cdo mengjes , te dish qe kur hap syt sheh ate afer I cili me nje buzeqeshje do te thot mirmengjes, te zihesh te grihesh e pajtimi te jet momenti me i embel I ter periudhes qe ke kaluar me te, ta shohesh né sy e ti lexosh shpirtin. Te duash ta puthesh pa e nderprer kurr ate puthje te dish qe ke dike perkrah, qe te jep ngrohtesi e mbeshtetjen e duhur e sa her qe rrezohesh te jep doren duke te then je e fort jepi ngrihu e dilja dhe kesaj rradh. Né kjo eshte dashuri dua te jem e dashuruar te cmendem pas tij, e te jet e jem e rija perjet.
 
Ne dashuri normal...... . Mka mare malli te ndihem I tille.....
 
single ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.