Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Të dua përgjithmonë...

Mendoj qe ekziston ! Sepse kur do një person më zemër , pavarsisht rrethanave që na sjell jeta prap ai person mbetet në zemër përgjithmonë!
Per arsye se dashuria që ndjen per një person është një aventurë që fillon përgjithmonë dhe nuk mbaron kurrë !...
 
Ekziston kjo fjale e madherishme ....dhe per mua eshte per familjen t'ime te shtrenjte .......prinderit qe me iken ...motren me familjen e saj e vellai me familjen e tij ......ju dua deri ne fund te jetes t'ime
 
Më pëlqen sesi deti e do bregun: ëmbël dhe furishëm!

Federico De Roberto
 
Ekziston kjo fjale e madherishme ....dhe per mua eshte per familjen t'ime te shtrenjte .......prinderit qe me iken ...motren me familjen e saj e vellai me familjen e tij ......ju dua deri ne fund te jetes t'ime
Uroj ti kesh gjithmonë te lumtur dhe me shendet te mire, prane vetes agapi dhe te gezojne me lumturine tende dhe ata.
Te perqafoj me plot miresi ???
 
Pergjithmonë .........dhe pse nuk jeni me ?
 
Mom jet te kam e me shpirt te mbroj e te gezoj,duke bere gjithcka per ty por dhe qe te shoh te qete e te lumtur pergjithmonë?♥️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.