Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Te duash apo te te duan?!

Vec kam dashte gjithe jeten
Sdi ca eshte me te dashte pa interes
:(
 
Te duash dhe sepse kur jep dashurij besoj dhe uroj te kthehet me dashurij,kush jep merr.
 
Them se te te duan eshte me mire,, kur te thon se te dua un me shum ndjehesh like princesse :p?
Por nese nuk e don po aq dhe ti ate person,,nuk eshte e njejta ndjenje,
Psh :shoqja ime kur me thot te dua un me shum se je shtrig un hidhrohem se un them jo ti je meshtrig dhe un te dua me shum?
 
Te dua une eshte kryesorja se e bej edhe ate tjetrin te me doje nese e dua me shpirt.

(Une sdua njeri kollaj , aq me teper nese e shikoj qe sme duan)
 
Cfare te japesh do marrresh keshtu eshte edhe dashuria ?
 
Veq me ndjenjat ska shaka!,,nuk ka ca merr dhe jep ne dashuri! Se nuk mbjell grur dhe grur me korr, sepse ndenjat smundesh ti tja marrsh me zor as kujt ddhe pse ti mund te kesh per dike por pala tjr sndjen fare per ty,,,
 
Te dua dhe tme duan nese njera sesht sdo jet as tjetra for sure ?
 
Te duash te falesh lumturi :p !
 
Me mire te me duan se une nuk lendoj ?
 
Te duash per F Rreshpja ish keshtu. :)

Ka shumë kohë që jam larg teje.
Besomë, shumë kohë s'kam patur asnjë të diel.
E diela ime ishe ti.

Nuk të premtoj ndonjë gjë të madhe;
Gjërat e mëdha i kemi konsumuar,
kur prisja agimet në gjoksin tënd.

Kthehu! Nuk të premtoj dashuri.
Me dashuri kemi tërbuar tërë botën.
Thjesht, kam mall për ty.

Por, e dashur, ç’je hënëzuar kështu?
Ah! Sa të bukur jemi, druaj do na zërë magjia.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.