Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Të famshëm që u dashuruan me stafin e tyre

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731
https://www.newsbeast.gr/tag/fwtia

Të famshëm që u dashuruan me stafin e tyre​

Kur dashuria troket në derë, nuk ka rëndësi se kush është ... shefi​


Shumë janë të famshmit që janë takuar, janë martuar dhe kanë krijuar familje me kolegët e tyre, për shkak të elementit të përbashkët që i bashkon. Dritat e të famshmëve dhe stili i jetesës glam. Megjithatë, ka shumë që kanë konfirmuar në praktikë se si "heteronimet tërhiqen" duke rënë në krahët e stafit të tyre. Ashtu si rastet që vijojnë më poshtë.

Madonna​

madonna-2.jpg

Madonna ka hyrë në marrëdhënie me disa njerëz të cilët kanë punuar në kohë për të. Midis tyre janë valltarët Timor Steffens dhe Brahim Zaibat, si dhe traineri i saj personal Carlos Leon, me të cilin kishte vajzën e saj Lourdes.

Robin Williams​

wiliams.jpg

Robin Williams i ndjerë ishte martuar me Marsa Williams për rreth 20 vjet, por para se të takoheshin, ajo punonte si dado e tij. Në fakt, Williams kishte një lidhje jashtëmartesore me të, me të cilën kishte dy fëmijë, ndërsa ishte akoma i martuar me gruan e tij të parë, Valerie Velardi. Përfundimisht, ata u divorcuan në vitin 2008 për shkak të një mospërputhje të karakterit, por ndërsa ishin bashkë Marsa punoi me të në shumë projekte të ndryshme si producente, përfshirë filmin Znj. Doubtfire, për të cilin në 1993 ai fitoi një Golden Globe për filmin më të mirë.

Natalie Portman​

portman2.jpg

Kur Natalie Portman luajti në "Mjellma e Zezë", asaj iu desh të mësonte balet shumë të mirë. Kështu ai mori mësime nga koreografi Benjamin Millepied, i cili ishte anëtar i Baletit të Nju Jorkut. Gjatë mësimeve, të dy ranë në dashuri dhe përfundimisht u martuan, duke krijuar një familje dhe duke pasur dy fëmijë. Në fakt, kur Portman fitoi Çmimin Oskar për Aktoren më të Mirë në vitin 2011 për rolin e saj në film, ajo ishte tashmë shtatzënë me djalin e saj Aleph dhe në fjalën e saj ajo falënderoi burrin e saj që i dha "rolin më të rëndësishëm në jetën e saj".

Britney Spears​

britney-2.jpg

Britney Spears kishte një marrëdhënie tjetër kaotike me babanë e fëmijëve të saj, i cili ishte fillimisht balerini i saj. Ylli i popit dhe Kevin Federline ishin martuar për dy vjet dhe kishin dy fëmijë së bashku. Divorci dhe lufta për kujdestarinë u duartrokitën shumë, duke i kthyer vëmendjen mbi ta.

Jenifer Lopez​

lopez.jpg

Nëse një yll ka një dobësi të veçantë në stafin e saj, kjo është padyshim Jennifer Lopez . Këngëtarja latine ka dalë me ish -truprojën e saj dhe trajnerin personal Ojani Noa, ndërsa u martua me balerinin Chris Judd dhe më vonë me balerinin Casper Smart, me të cilin u divorcua sepse ai e tradhtoi.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.