Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Të kujtova këtë moment......

Ju kujtova kete momente dhe qesha me vete ...do me thonit mbylle ate te flamosur tablet ??
 
Cdo momente te kujtoj sepse asnjehere s'jemi ne mungesë ⚡?
 
Te kujtova buzeqeshjen tende dhe me ate kujtim buzeqesha dhe un duke konfirmuar lumturin qe marre nga ty.
 
E thashe: prape sia vlen?
 
Do hapim restorant bashk ?se dhe unë si ty jam?????
Mos më ndrro emra borzilok ,se spinaqi të shkon më shum,se boston veni? me lot ?????
Shes te markata vjeter pranaj.
Jam mall bio e nuk afroj hic n banak kto frutat ekzotike ??
E hapim re, kur dush. Vec se na mungoj nga 500 mije€
Apo gjona tvogla thuj ??
 
Shes te markata vjeter pranaj.
Jam mall bio e nuk afroj hic n banak kto frutat ekzotike ??
E hapim re, kur dush. Vec se na mungoj nga 500 mije€
Apo gjona tvogla thuj ??
Para 1 jave isha,stë pash vërdallë??? ske çi do se të ngrihet,sheqeri nga ekzotiket????
Ti e di mo,ky pysim për kaq gjo të vogël ne?????
 
Askend se kujtoj me hiq, vec veten time ,dhe ate kur jam me te mira se me kur jam me nerva se du as veten?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.