Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Te Pelqen Te Kesh Stilin Tend??

Stilin tim në çfarë kuptimi ?
Se të gjithë këtu , një '' stil '' kemi krijuar , jemi të ndryshëm : /
 
Stilin ne veshje por qe je e detyruar te vishesh ndrysh per shakak te punes -Stilin ne ashu ashu por kjo dihet qe se shpreh kush ketu m.
???????
 
Me pelqen kjo qe jam..e di qe sjam perfekte por ne pelqen dhe kur gaboj dhe kur jam ok.per sa i perket stilit te veshjes skam naj kod te vecante.jam ajo qe vesh take jam ajo qe vesh atlete.
 
Hahahahaha ta hongsha shalen un ty rendesi ka qe jemi me te zeza te dyja muuuuaq daculi
???
 
?????? normal dihet ajo pune muuuuaq zemer
 
Une futem tek ato femra qe vishen edhe si meshkuj,por edhe si modelet e revistave.
Perpiqem te kombinohem jo te vishem si ylber.
Ngjyrat e erreta i preferoj shume.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.