Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Te Shtunen Nga Ora 22:30 Me ju DJ ERIOSTI & DJ MIRI & DJ FABIO

STONE_HEAD

un&ti jemi nje💌
Kontributor/e
Regjistruar më
Aug 21, 2020
Mesazhe
24,463
Super farrrrreeeee deri ne oren 1 👌👌 ishalla do behet serisht sps na largon paksa stresin e perditeshem 🤗
me vjen mir qe jeni kenaq😘😘😘😘😘😘😘😘 po su bo hapin muzik ne hahahha ene opa party me bizhame😜😜😜😘😘😘😘😘😘 ai stres na hongri ne dreqi mos beft piken e hajrit do jet mashkull ky stresi😜🤣🤣🤣🤣
 

SweeTy

🇦🇱🇦🇱
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Jul 11, 2020
Mesazhe
4,199
me vjen mir qe jeni kenaq😘😘😘😘😘😘😘😘 po su bo hapin muzik ne hahahha ene opa party me bizhame😜😜😜😘😘😘😘😘😘 ai stres na hongri ne dreqi mos beft piken e hajrit do jet mashkull ky stresi😜🤣🤣🤣🤣
Te ishte mashkull nk do ishte i perditeshem 😂
Po eshte femer riprodhon te tjera te nje pas njeshme 😋
 

Vinjol

Larguar...... ne nji tjeter..... Dimension.......
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
3,374
Ca u be si perfundim ??
 

Vinjol

Larguar...... ne nji tjeter..... Dimension.......
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
3,374
Po mendoj te hap kanalin tim tjeter ne utobe e te hedh cs mikset e mija
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja