Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Teatri Kombetar,akti i fundit!

HIM

The eyes chico,they never lie!
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
Jun 19, 2018
Mesazhe
3,103
Pëlqime
4,337
Pikë
113
Mosha
32
Location
So far away
Duke qene se dje ishte dite pak emocionale, preferova te mos shprehem dhe te ha veten me dhembe.Padyshim nuk jam ekspert,por kjo sme pengon te mbaj qendrimin tim ndaj cdo gjeje qe ndodh ne kte vend.Ka disa dite qe shof debatin ishte apo nuk ishte monument kulture,debat shterpe per mendimin tim.Teatri ishte nje godine afro 80 vjecare,me siguri jo funksionale ne gjendjen qe e katandisen,por ishte nje pike referimi ne qytetin e Tiranes.Kaq shume duhej te restaurohej dhe te kthehej ne nje ambjent museal,ne nderim te mijera shfaqjeve dhe qindra artisteve qe kane luajtur aty?
Ka me shume vlere "Shtepia e gjetheve"?Kane me shume vlere "Bunkart 1,2,3"?Kaq nostalgjik qekan shqiptaret te shohin vendet ku spiunonin njeri-tjetrin dhe torturoheshin njerezit?
Mund te vazhdoj te shkruaj gjithe diten,por do doja mendimin tuaj ne lidhje me kte nxitim per te shembur ne kte kohe pandemie?
Ora 4 e gjys e mengjesit 🤦‍♂️
Apo valle eshte vepra e rradhes per te humbur vemendjen nga gropa e madhe ekonomike qe krijoi pandemia???
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,086
Pëlqime
11,726
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Teatrin e prishem ne!
Cdogje i kemi prish ne. I ka prish thesi miellit. i ka prish 50mij lekshi, i ka prish injoranca me urdher te pushtave!

 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
7,797
Pëlqime
4,387
Pikë
113
Cdogje i kemi prish ne. I ka prish thesi miellit. i ka prish 50mij lekshi, i ka prish injoranca me urdher te pushtave!

Ju beft kanceri ne gryk qe se votuan bosin ;) do kishim begati dhe harmoni !
 

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,086
Pëlqime
11,726
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Ju beft kanceri ne gryk qe se votuan bosin ;) do kishim begati dhe harmoni !
ket lloj ftyre e hudha se sdoja me i mallku vete por perdora ikonen e Hazbi Kases!
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 14, 2017
Mesazhe
5,633
Pëlqime
6,958
Pikë
113
Cdogje i kemi prish ne. I ka prish thesi miellit. i ka prish 50mij lekshi, i ka prish injoranca me urdher te pushtave!

Kush o ky Haskey o Mol ?
 

molecule

{true ? false}
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,086
Pëlqime
11,726
Pikë
113
Location
127.0.0.1
Website
shoqeria.net
Kush o ky Haskey o Mol ?
Ky osht i madhi te medhejve qe do sillte qumshtin me dron naper shpiat e njerzve. E perdora si ikone qe mos ndyej gojen vete sepse ky kur kerkoi voten tha "I rafte kanceri mu ne gryk kush sme voton mua" e un kete mallkim ja thash te gjith politikanve qe kan vu dore mbi taksat tona dhe lekt e shtetit apo prona, trashegimi e kushedi se sa asete tjera qe nuk i dijm.
 

Lori

Designed to be alone
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
1,459
Pëlqime
2,252
Pikë
113
Mosha
28
Sa akte te fundit kemi pare e do shohim ne, aq te mira qofshin.
 
Reactions: HIM
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top