Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Tendencat e thonjve të vitit 2022 kanë diçka për të gjithë

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Tendencat e thonjve të vitit 2022 kanë diçka për të gjithë​



Mund të jeni një nga ata që presin ardhjen e vitit të ri për të bërë ndryshime dhe për të guxuar gjëra të reja. Ju mund t’i përkisni sërish pjesës së njerëzve që e duan stabilitetin dhe rutinën në jetën e tyre. Në çdo rast, viti 2022 është këtu dhe tendencat që ai sjell me vete duhet të ofrojnë diçka të ndryshme dhe në të njëjtën kohë jashtëzakonisht interesante për secilin prej nesh.
Është e vërtetë që viti 2021 ishte viti që lulëzoi arti i thonjve dhe ngjyrat origjinale, megjithatë viti 2022 parashikohet të jetë edhe më epik. Maksimizimi ekstrem, modelet e viteve ’90 dhe dizajnet diskrete janë disa nga tendencat kryesore të thonjve që duhet të provoni në vitin e ri.

Maksimalizëm ekstrem

Ndoshta tendenca dominuese për vitin 2022. Mendoni për ngjitësit, diamantët, detajet metalike dhe format 3D së bashku. Shembulli absolut dhe më tipik i këtij trendi quhet “kawaii” dhe mund ta provoni me shtypje për një rezultat më të shpejtë dhe më të lehtë.

p-640x636.jpg


Minimalizëm dhe elegancë

Në bregun e kundërt është minimalizmi dhe eleganca diskrete që e karakterizon. Arti delikat dhe i përpunuar i thonjve do të kërkohet dhe diskutohet nga të gjithë ata që shmangin zhurmën e thonjve maksimalë dhe preferojnë zgjidhje më të lehta dhe më të shpejta. Penela të vogla të lyera me dorë dhe të vendosura në pjesë të shpërndara të thoit, do ta bëjnë manikyrin tuaj të duket i veçantë dhe i freskët. Provojeni dhe jemi të sigurt se rezultati do t’ju magjepsë.

9-1.jpg


Modelet e viteve ’90
Shkëlqim buzësh me shkëlqim, nuanca pastel dhe gërshërë flokësh të zbukuruar, trendet e viteve ’90 janë rikthyer dhe luajnë në botën e modës dhe bukurisë pa dyshim dhe arti i thonjve me ndjesinë e viteve ’90 nuk bën përjashtim./abcnews.al
zeze.jpg
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.