Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Test psikologjik/ Cila është gjëja e parë që patë? Zbuloni çfarë do të thotë kjo për personalitetin tuaj

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Test psikologjik/ Cila është gjëja e parë që patë? Zbuloni çfarë do të thotë kjo për personalitetin tuaj


lg.php

Testet më të lehta psikologjike janë ato që vijnë në formën e një imazhi. Ajo çfarë duhet të bëni është të shikoni në imazh dhe ta perceptojnë atë në mënyrën tuaj

test1.jpg


Fotografia e mësipërme përshkruan disa gjëra, por gjëja e parë që do të vini re është ajo që do të zbulojë personalitetin tuaj

Vajza​

Nëse po, atëherë jeni një njeri që pëlqen të tërheqë të tjerët me hijeshinë e tuaj dhe ju pëlqen të angazhoheni në biseda të thella dhe kuptimplota. Kur jeni me një grup, ju flisni me zë të lartë dhe shumica ndalojnë për t’ju dëgjuar. Megjithatë, edhe pse jeni pak person i zhurmshëm, ju jeni gjithashtu misterioz. Vetja juaj e vërtetë është shumë e ndryshme nga ajo që njerëzit rreth jush shohin.

Djali

Nëse po, atëherë ju jeni të hapur për sugjerime dhe këshilla. Ju jeni të gatshëm të dëgjoni njerëzit e tjerë pa marrë parasysh që nuk pajtoheni me mendimin e tyre. Ju i kuptoni ndjenjat e të tjerëve pa qenë i njëanshëm. Jeni person që përshtateni shumë shpejt në situate të ndryshme dhe për shkak të kësaj aftësie pjesa tjetër rreth jush ju respektojnë.

Kafka

Nëse ishit në gjendje të kuptoni imazhin më të gjerë, domëthenë kafken, ju jeni person që gjithmonë tentoni të ndjekni ëndrrat tuaja dhe të arrini qëllimet tuaja. Ju gjithashtu ndihmoni të gjithë që kanë nevojë për ju dhe kjo është një tipar i bukur që ju bën akoma dhe më të veçantë. Në thelb, ju jeni një person i fuqishëm që mbështet gjithmonë atë që mendon se është e drejtë.

© Panorama.al
 
Kafka
Nëse ishit në gjendje të kuptoni imazhin më të gjerë, domëthenë kafken, ju jeni person që gjithmonë tentoni të ndjekni ëndrrat tuaja dhe të arrini qëllimet tuaja. Ju gjithashtu ndihmoni të gjithë që kanë nevojë për ju dhe kjo është një tipar i bukur që ju bën akoma dhe më të veçantë. Në thelb, ju jeni një person i fuqishëm që mbështet gjithmonë atë që mendon se është e drejtë.
 
Kafka
Nëse ishit në gjendje të kuptoni imazhin më të gjerë, domëthenë kafken, ju jeni person që gjithmonë tentoni të ndjekni ëndrrat tuaja dhe të arrini qëllimet tuaja. Ju gjithashtu ndihmoni të gjithë që kanë nevojë për ju dhe kjo është një tipar i bukur që ju bën akoma dhe më të veçantë. Në thelb, ju jeni një person i fuqishëm që mbështet gjithmonë atë që mendon se është e drejtë.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.