Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Test: Zgjidhe njërin bredh dhe kupto çfarë viti të pret

Mmogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 24, 2017
Mesazhe
4,538
View attachment 27183
Bredhi nr. 1

Viti për ju do të jetë i suksesshëm. Me rëndësi t'i caktoni prioritetet, zgjidhni zonat e veprimit, qëllimin që është me rëndësi dhe mos shpenzoni forcë dhe kohë në gjërat e tjera. Do të arrini mjaft, nëse nga vetë fillimi zgjidhni drejtimin e duhur.

Bredhi nr. 2

Viti për ju do të jetë premtues. Do t'ju duket thuajse e gjithë bota është në nevojë për ju. Kjo është vërtet lehtë. Do të keni shumë plane për shumë sfera të jetës. Jo të gjitha do të realizohen përnjëherë, por disa nga projektet do të jenë themeli i të ardhmes tuaj.

Bredhi nr. 3

Viti për ju do të jetë i lumtur. Edhe nëse keni një disponim serioz kjo nuk ju ndalon që me zemër të kënaqeni në Vitin e Ri. Për argëtim dhe lumturi do të ketë shumë arsye, buzëqeshja juaj e sinqertë tërheq shumë njerëz, si në punë po ashtu në jetën personale.

Bredhi nr. 4

Viti për ju do të jetë i jashtëzakonshëm. Madje edhe nëse ju kanë paralajmëruar paraprakisht, edhe më tutje nuk do të besonit. Ky vit do të ndryshojë shumë nga jeta juaj, nuk do të ndaloni së befasuari. Mbani mend: të jashtëzakonshme, risitë - nuk është keq. Për ju, me siguri se jo!

Bredhi nr. 5

Viti do të jetë i qetë për ju. Asnjë trazirë, asnjë befasi e pakëndshme, gjithçka do të jetë proporcionalisht dhe gradualisht , pikërisht ashtu siç keni dashur. Këtë vit ju do të mblidhni forcë për një hap serioz në jetën tuaj.

Bredhi nr. 6

Viti do të jetë romantik. Ndoshta një ndër vitet më romantike në jetën tuaj. Gjithçka do të jetë në suazat e butësisë dhe ngrohtësisë. Viti për ju do të jetë plot ndjenja, lumturi për shkasin se po ndodh.

Bredhi nr. 7

Për ju ky vit që po vjen do të jetë zemërgjerë. Kërkoni shumë, dëshironi gjithçka që ju bie në mend. Dikush me kujdes do të dëgjojë dëshirat tuaja dhe do t'i përmbushë, kohë pas kohe. Por kini kujdes, plotësimi i dëshirave jo gjithmonë sjell lumturi. Kujdes çfarë dëshironi, mundet edhe të realizohet.

Bredhi nr. 8

Viti do të jetë përrallor. Madje edhe nëse jeni skeptikë e cinikë absolutë, në këtë vit do të ndodhë diçka kaq e bukur dhe e çuditshme, saqë nuk do të gjeni shpjegim. Do të gjendeni në mrekulli dhe përrallë, dhe vetë do të shndërroheni në superfuqi, 'duke mposhtur dragoin'.

Bredhi nr. 9

Viti do të jetë i mirë për ju. Bota do t'i fshehë dhëmbët dhe, do të këndojë ninulla për ju. Do ta ndryshoni këndin e qasjes: që nga tani do të ndjeni manifestimet e mirësisë universale. Do ta kuptoni se çfarë është mirësia dhe mbrojtja e armët.
 
Une per vete 8 (ta lexoj ca thot)
Bredhi nr. 8

Viti do të jetë përrallor. Madje edhe nëse jeni skeptikë e cinikë absolutë, në këtë vit do të ndodhë diçka kaq e bukur dhe e çuditshme, saqë nuk do të gjeni shpjegim. Do të gjendeni në mrekulli dhe përrallë, dhe vetë do të shndërroheni në superfuqi, 'duke mposhtur dragoin'.
 
6
 
Asnje tjet ca tjet
 
Bredhi nr 1
 
Bredhi nr. 6

Viti do të jetë romantik. Ndoshta një ndër vitet më romantike në jetën tuaj. Gjithçka do të jetë në suazat e butësisë dhe ngrohtësisë. Viti për ju do të jetë plot ndjenja, lumturi për shkasin se po ndodh.

ehhhh,po nje jete qe prese romanca kam. hahahahahah
 
Bredhi nr. 6

Viti do të jetë romantik. Ndoshta një ndër vitet më romantike në jetën tuaj. Gjithçka do të jetë në suazat e butësisë dhe ngrohtësisë. Viti për ju do të jetë plot ndjenja, lumturi për shkasin se po ndodh.

ehhhh,po nje jete qe prese romanca kam. hahahahahah
Duro dhe 3 dite ?
 
Bredhi nr. 8
Viti do të jetë përrallor. Madje edhe nëse jeni skeptikë e cinikë absolutë, në këtë vit do të ndodhë diçka kaq e bukur dhe e çuditshme, saqë nuk do të gjeni shpjegim. Do të gjendeni në mrekulli dhe përrallë, dhe vetë do të shndërroheni në superfuqi, 'duke mposhtur dragoin'.

Bredhi nr. 9
Viti do të jetë i mirë për ju. Bota do t'i fshehë dhëmbët dhe, do të këndojë ninulla për ju. Do ta ndryshoni këndin e qasjes: që nga tani do të ndjeni manifestimet e mirësisë universale. Do ta kuptoni se çfarë është mirësia dhe mbrojtja e armët.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.