Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Thanos Trick në Google.com

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,187
Pëlqime
12,152
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
Shkoni ne google.com.
Shkruani: "Thanos" pa thonjza. Dhe klikoni mbi dorezen e Bakrit qe del aty ( nuk do jet per shum kohe sepse do e vjedhin ato qe mbledhin bakër 😂) Pastaj lereni telefonin/pc dhe shikoni ca ndodh.

Per me shum ndiqni videon poshte:


View attachment 33788
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top