Thanos Trick në Google.com

`

Mesazhe
5,227
Vendndodhja
Burkina Faso
Shkoni ne google.com.
Shkruani: "Thanos" pa thonjza. Dhe klikoni mbi dorezen e Bakrit qe del aty ( nuk do jet per shum kohe sepse do e vjedhin ato qe mbledhin bakër ?) Pastaj lereni telefonin/pc dhe shikoni ca ndodh.

Per me shum ndiqni videon poshte:


View attachment 33788
 

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top