Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thashethemet

U qyqa po qe puna per cel dal vetem?
Besoj se te gjithe e kane nje shoqe qe eshte si agjensi lajmesh?
Habitem se shum te rinj ulen me kafe dhe rrin ncel isha vjet ne gusht jam habit duke i par pz
 
Smund ta quaj thashetheme:
Por bisedojme rreth cdo gjeje.
Tel aty e kemi sna iken,ama minutat me shoqnin jan te cmuara. ??
 
Smund ta quaj thashetheme:
Por bisedojme rreth cdo gjeje.
Tel aty e kemi sna iken,ama minutat me shoqnin jan te cmuara. ??
E drejt por te shumtit ulen e flasin nepejet celin jan thjesht si statuj para tj
 
Lexova diku se Feridja qenka admine e fshehte neper komunitete virtuale :D:D:D:D:D

Akuze! :p


Thashetheme teme kjo eeeeeee ,se mos e merrni perzemersisht ! :p
Allah allah
 
Lexova diku se Feridja qenka admine e fshehte neper komunitete virtuale :D:D:D:D:D

Akuze! :p


Thashetheme teme kjo eeeeeee ,se mos e merrni perzemersisht ! :p
Allah allah
Esht ndonje çik e bukur kjo ferideja?
 
Flitet se @Passion e deshirojne shum femra naten vone, aq sa ndonjeherë i del gjumi ngaqe i skuqen veshet sepse gocat permendin renkueshem emrin e tij?
 
Une me te lexu e kam
po te dush e sjell e copy :p

Uk di minimalen per te :)

po te duash te flasim per dashnite e mia te medha

bujrum ?
Per dashnite qe te therrasin naten dua, jo diten
Jam kurioz me thuaj??
 
Flitet se eshte njera qe do t'a takoje @Passion ne real se virtual nuk i do qejfi.
Thashethem apo e vertet esht??
 
Jane degjuar te reja fjale se @ANABELA do te ike me pushime ne Hamerike se ka njohur nje gjysme black e gjysme white ne internet ?

Qa kish ai me shume se une? ?

Ate,,,,,,,,,,,,,, ? ?:unsure:

Oratorine e kam fjalen? ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.