Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

The Joker quotes...

.

Larguar.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Maj 12, 2020
Mesazhe
12,251
"E ëmbla e Prillit po vjen, le të fillojë festa e budallenjve!"

5. "Ata kanë nevojë për ju tani, por kur nuk ju duan, ata do t'ju dëbojnë si një lebroz!"

6. "Siç e dini, çmenduria është si graviteti ... gjithçka që duhet është një shtytje e vogël."

7. "Le të vendosim një buzëqeshje në atë fytyrë!"

8. "Ne ndaluam kontrollin për monstra poshtë shtratit tonë, kur kuptuam se ishin brenda nesh."

9. "Nëse jeni i mirë me diçka, mos e bëni kurrë falas."

10. "Kur patatinat të bien, këta njerëz të civilizuar, ata do të hanë njëri-tjetrin."

Joker citon për anën e errët të njerëzimit

11. "Askush nuk panik kur gjërat shkojnë" sipas planit ". Edhe nëse plani është i tmerrshëm! ”

12. "A nuk keni dëgjuar ndonjëherë për fuqinë shëruese të të qeshurit?"

13. “Ata më Qeshin sepse Jam Ndryshe. Unë qesh me Atëherë sepse të gjithë janë njëlloj ”

14. “Çmenduria është dalja emergjente. Thjesht mund të dilni jashtë dhe të mbyllni derën për të gjitha ato gjëra të tmerrshme që kanë ndodhur. Ju mund t'i mbyllni ... përgjithmonë "

15. "Zgjedhje e fjalëve...

16. "Pse nuk ju presim në copa të vogla dhe nuk ju ushqejmë me poçet tuaja? Hm? Dhe atëherë do të shohim se sa besnik është në të vërtetë një qen i uritur ”

17. “Ju nuk keni asgjë, asgjë për të më kërcënuar. Asgjë nuk ka të bëjë me gjithë forcën tuaj. ”

18. “Futni pak anarki. Prish rendin e vendosur dhe gjithçka bëhet kaos. Unë jam një agjent i kaosit ... ”

19. "Më pëlqen, por dua të të vras"

20. “A dukem vërtet si një djalë me plan? Ti e di se çfarë jam unë? Unë jam një qen që ndjek makina. Nuk do të dija çfarë të bëja me njërin nëse do ta kapja! Ti e di, unë thjesht do * bëj gjëra ”

Shikoni gjithashtu këto citate interesante të Harley Quinn për zuzarin në ju.

Citate shakaje që do të gudulisin trurin tuaj
21. “Pse kaq serioze? ”

22. “Tani vjen pjesa ku unë ju lehtësoj juve, njerëzve të vegjël, nga barra e jetës suaj të dështuar dhe të padobishme. Por, siç thoshte gjithmonë kirurgu im plastik: nëse duhet të shkoni, shkoni me një buzëqeshje. ”

23. "A jam vetëm unë apo po bëhet më i çmendur atje"

24. "Dhe unë nuk do t'ju vras sepse thjesht jeni shumë argëtues. Unë mendoj se ti dhe unë jemi të destinuar ta bëjmë këtë përgjithmonë. ”

25. "Ata budallenj mafioz duan që ju të zhdukeni. Kështu që ata mund të kthehen në mënyrën sesi ishin gjërat. Por unë e di të vërtetën, nuk ka kthim prapa. Ju i keni ndryshuar gjërat ... përgjithmonë "

26. "Pena është me të vërtetë më e fortë se shpata!"

27. "Unë nuk dua të të vras, çfarë do të bëja pa ty? Kthehuni tek rippin 'nga shitësit e mobit… jo, jo, jo… jo ju, ju më kompletoni mua. ”

28. "Ju nuk mund të mbështeteni te askush këto ditë, duhet të bëni gjithçka vetë, apo jo? Okshtë në rregull, unë erdha i përgatitur, është një botë qesharake në të cilën jetojmë. Duke folur për të cilën, e dini se si i kam këto plagë? "

29. "Nëse policia pret të luajë kundër Joker, ata do të ishin më mirë të përgatitur për t'u trajtuar nga fundi i kuvertës!"

30. "Sikur të jemi bërë për njëri-tjetrin ... Bukuroshja dhe Bisha. Sigurisht, nëse dikush tjetër të quan kafshë, unë do t'i shqyej mushkëritë e tyre "

Nëse po i shijoni këto citate, shikoni citimet tona Bukuri dhe Bisha nga filmi portreti i Disney.

Citate magjepsëse të Jokerit
31. "Shih, kjo është sa e çmendur e bëri Batman Gotham! Nëse doni rregull në Gotham, Batman duhet të heq maskën dhe të dorëzohet. Oh, dhe çdo ditë ai nuk do, njerëzit do të vdesin, duke filluar nga sonte. Unë jam njeri i fjalës sime. ”

32. “Ndoshta mund ta ndajmë një të tillë. E dini, ata do të dyfishohen, norma që banorët e këtij qyteti po humbasin mendjen e tyre. "

33. “Shih unë jam një njeri me shije të thjeshtë. Më pëlqen gjëra të tilla si barut… dinamit dhe… benzinë! ”

34. "E shihni, unë nuk jam një përbindësh. Unë jam vetëm përpara bordurës. ”

35. “Derisa shpirti i tyre të prishet plotësisht. Derisa të shikojnë mirë Harvey Dent, dhe të gjitha gjërat heroike që ai ka bërë. ”

36. “Ky qytet meriton një klasë më të mirë të kriminelëve. Dhe unë do t'ua jap atyre! "

37. "Ju nuk mendonit se do të rrezikoja të humbja betejën për shpirtin e Gothamit në një luftë me grusht me ju? Jo. Ju duhet një ACE në vrimë. Mine’s Harvey. ”

38. "Një nga një, ata do të dëgjojnë thirrjen time. Pastaj ky qytet i lig do të ndjekë rënien time.

39. "Dhe ai nuk vdiq të gjitha menjëherë. Kishin kaluar orë para se të ndalte ulërima. Unë pothuajse nuk kam marrë për të fjetur atë natë. Kjo ishte hera e fundit që unë do të përdorja gotë të thërrmuar ”

40. "Doja të shihja se çfarë do të bësh. Dhe nuk zhgënjeu ... Ju la pesë njerëz të vdisnin. Pastaj, ju lejoni që Dent të marrë vendin tuaj. Edhe për një djalë si unë, është ftohtë ”

Citate të paharrueshme të Jokerit
41. "Gjithë sa kam janë mendime negative".

42. "Unë jam vetëm duke qeshur nga jashtë. Buzëqeshja ime është thellë në lëkurë. Nëse mund të shihni brenda, unë me të vërtetë po qaj. Ju mund të bashkoheni me mua për një lot.

43. "Unë e kam përdorur atë si ditar, por edhe si një ditar shakaje, nëse kam ndonjë mendim...

Pavarësisht nëse jeni adhurues i komikëve apo filmave, nuk ka asnjë që nuk është i njohur me Joker. Me një buzëqeshje që ju dërgon dridhura në shtyllën kurrizore, ai është një djalë i keq sepse mënyrat mizore të botës e bënë atë në atë mënyrë. Shikoni këto citime Joker për njerëzimin që do të gudulisin trurin tuaj dhe do t'ju bëjë të shihni pse disa njerëz shkojnë në një rrugë të errët në jetë.

Ka diçka në lidhje me Joker që magjeps audiencat. Nemesi enigmatike dhe e frikshme e Batman, ai është ndër zuzarët më të mëdhenj të librave komikë dhe personazhe imagjinarë të krijuar ndonjëherë.

Quotes Joker mbi njerëzimin që ju bëjnë vërtet të mendoni
Joker është një nga kriminelët më famëkeq brenda Gotham City, dhe ai i jep Batman një vrapim për paratë e tij. Ai shfrytëzon dobësitë e Batman dhe e shtyn atë në kufij. Megjithëse Batman është betuar të mos vrasë kurrë, Joker bën që ai të dëshirojë të thyejë këtë rregull më shumë se një herë...

Strange Life?
 
????? kush te pagoi te me hapesh nam te keq eee
Ti je njeri i mire, por pasi ndoshta kane perfituar nga miresia jote, ke vendosur kufirin me menyren tende!
Thjeshte jane thenie te bukura per jeten, prandaj e postova si teme?
 
Ti je njeri i mire, por pasi ndoshta kane perfituar nga miresia jote, ke vendosur kufirin me menyren tende!
Thjeshte jane thenie te bukura per jeten, prandaj e postova si teme?
? Ke te drejte!
 
  • Pëlqej
Reactions: .

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.