Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Thënie filmash..

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,361
Pikë
113
Harry : Grace , I know I promised you I was coming home.
Grace : I don't understand.
Harry : Looks like I'm going to have to break that promise.
Grace : Well , I lied to you too..when I said I didn't want to be like you , because I am like you. Everything good in me I have from you...

~ Armageddon
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,361
Pikë
113
Are we there yet ?
No
Are we there yet ?
No
Are we there yet ?
No
Are we there yet ?
Yes
Really ?

No

~ Shrek ( do e postoja patjetër këtë :p )
 
U

Universal

Guest
-"Do pi,do dehem"
-"Ta pifte dreqi ne bark"

14 vjecar dhender. :D
 

MrCool

Banned.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 19, 2017
Mesazhe
2,928
Pëlqime
5,970
Pikë
113
Location
Struge
Smile, because it confuses people. Because it's easier than explaining people what is killing you inside. Joker
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 26, 2017
Mesazhe
287
Pëlqime
431
Pikë
113
Location
China
Pallati 176

Kush me, Sandër mafishja që akoma fle me mamanë?
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
I wish... i wish you had more time!

"Man on fire" The great Denzel Washington
 

Macherie

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Aug 24, 2017
Mesazhe
848
Pëlqime
2,033
Pikë
113
She likes you?
How do you know?
"The eyes chico. They never lie"
 

R

.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 27, 2017
Mesazhe
13,567
Pëlqime
9,228
Pikë
113
Location
....
O nazist gjermaneee ju jeni hajduteeee fushen qe ne pateeem juve na e zuteeee
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 11, 2017
Mesazhe
599
Pëlqime
844
Pikë
113
Mosha
33
Location
Ne te Arushes
ti cop Magazinier ushtrie ke qene,ke hapur fjale neper qytet qe ke ndjekur Kriminel dhe Diversante :D

nga Filmi Rrethimi Vogel.
 
Reactions: R

TinkerBell

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2017
Mesazhe
869
Pëlqime
3,361
Pikë
113
What a mystery this world. One day you love them and the next day you want to kill them a thousand times over.
~ The Fall ( 2006 ).
 

Barnaba

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 4, 2018
Mesazhe
1,457
Pëlqime
1,570
Pikë
113
"Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine!"
- Casablanca
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top