• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Thënie filmash..

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Harry : Grace , I know I promised you I was coming home.
Grace : I don't understand.
Harry : Looks like I'm going to have to break that promise.
Grace : Well , I lied to you too..when I said I didn't want to be like you , because I am like you. Everything good in me I have from you...

~ Armageddon
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Are we there yet ?
No
Are we there yet ?
No
Are we there yet ?
No
Are we there yet ?
Yes
Really ?

No

~ Shrek ( do e postoja patjetër këtë :p )
 
U

Universal

Guest
-"Do pi,do dehem"
-"Ta pifte dreqi ne bark"

14 vjecar dhender. :D
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,105
Location
Struge
Smile, because it confuses people. Because it's easier than explaining people what is killing you inside. Joker
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,854
I wish... i wish you had more time!

"Man on fire" The great Denzel Washington
 

rauli

Tomorrow never comes
VIP i Forumit
Mesazhe
4,452
Location
other side
O nazist gjermaneee ju jeni hajduteeee fushen qe ne pateeem juve na e zuteeee
 

TheDevil

Nuk flas,nuk shikoj,nuk Degjoj.
I Rregjistruar/e
Mesazhe
975
Mosha
32
Location
Ne te Arushes
ti cop Magazinier ushtrie ke qene,ke hapur fjale neper qytet qe ke ndjekur Kriminel dhe Diversante :D

nga Filmi Rrethimi Vogel.
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
What a mystery this world. One day you love them and the next day you want to kill them a thousand times over.
~ The Fall ( 2006 ).
 

Barnaba

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
276
"Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine!"
- Casablanca
 
Top