• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Thenie te Bukura <3

TinkerBell

MirrorWhatYouAdmire
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,426
Likes
1,170
Age
23
Both optimists and pessimists contribute to society.
The optimist invents the aeroplane , the pessimist the parachute.
 

Natta

Mønroe
Princesha Forumit
Mesazhe
230
Likes
54
Age
22
Location
Askund
Kur i beson dikujt pa dyshuar fare, si përfundim do kesh këto opsione :
- Një mik për gjithë jetën ose
- Një mësim për gjithë jetën !
 

NGU

NeverGiveUp
Princesha Forumit
Mesazhe
2,790
Likes
619
Mos u mbeshtet shume tek askush ne kete jete, sepse edhe hija jote te braktis kur te bie terri!