• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Thenie te bukura !

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
8,452
Location
?? & ??
Ndonjëherë bota të duket e bukur, sepse dikush të vlerëson për atë që je . . jo për atë që duhet të jesh
 

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
482
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Zilia është ajo ndjesi që lind në çastin kur arrin të kuptosh që je një dështak.
 

LABBY

“Thug•Life”
Contributor
Mesazhe
5,915
-Ne jet mos fajso askend .
Njerzit e mire te japin lumturi...
Njerzit e keqinj te japin eksperienc....
Njerzit e gabuar te japin eksperienc...
Njerzit e dashur te falin kujtime te paharrushme....!!!!!
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,531
Location
Tiranë
Qëndro me atë që të puth shpirtin ; lëkurën ta puth kushdo.
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Lesh lesh lesh behet leshterik
Filloi vapa e po shkojme ne korrik
:p
 
Top