Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Thenie te mencura, qe tregojne thelbin e vertete te jetes!

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366
"Mёsohuni me jetёn e vёshtirё, pasi luksi nuk zgjatё gjithmonё."

| Omer ibn Hatabi |
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Pasqyro veten përmes mendjes tënd, zemra nuk është besnike, gjithë vuajtjet vijnë prej saj...
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Shoqërimi me shokë të këqij të bën ta harrosh rregullat e jetës, e të bën të dukesh një kafshë me fytyrë njeriu...
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Modestia sikur edhe çdo virtyt duhet të bëhet i natyrshëm, pa ngarkesa dhe shtirje, përndryshe njeriu bëhet arrogant, mendjemadh duke menduar se është modest...
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Lumturia e tjetrit nuk do ta rrezikojë tënden. Andaj, mos ngurro që të tjerëve t'ua duash çdo të mirë që ia do vetes.
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Të gjitha gjërat që na ndodhin në jetë, na bëjnë të zgjohemi nga gjumi dhe të kuptojmë se kjo botë nuk i mbeti askujt, e nuk do të mbetet përjetësisht as për neve, ndaj qëndro në thjeshtësi...
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Në udhëkryqin ku ndahen rrugët e dashurisë së përzemërt dhe shtirjes, treguesi kryesor janë qëndrimet e tjetrit kur ti je në vështirësi.
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Nuk kam ndjere neveri me te madhe nket jet, sa per ate qe kam dashur me shume se veten dhe me ka bere keq...
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Kam kaluar ditë të rënda e të vështira, sa që kam menduar ose dëshiruar, se janë ditët e fundit për mua.
Por Zoti gjithmonë më dhuroi forcë të ngrihem, atëherë kur dhimbjet pamëshirshëm më rrëzonin për tokë!
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Mos e ndrysho veten për ta fituar zemrën e dikujt, por fole të vërtetën dhe shih se kush po qëndron pranë teje duke të të pranuar ashtu siç je!

(Parafrazim)
 

Happyheart

Anëtare forumi
Nt2 PRINCESS
Regjistruar më
Mar 23, 2021
Mesazhe
10,971
Njeriu, ndryshe nga banorët e xhunglës është LAKMITAR.
Dhe Lakmia është e pangopshme.
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366
E verteta: Rrugen e ka te gjate por vjen
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366
Nese bie respekti, nuk ka kuptim me asnje lloj marredhenie, nuk ka dashuri pa respekt. nuk ka miqesi pa respekt, as farefisni pa respekt.
 

Nanushi

A pretty face can never trick me
STAFF
Nt2 S-Mod
Regjistruar më
Mar 17, 2021
Mesazhe
22,366
Planifikimi i te ardhmes nuk behet per te zgjidhur problemet aktuale, por per te krijuar nje ndryshim ne boten tuaj.
 

@[email protected]

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 11, 2021
Mesazhe
482
Vendose dorën mbi furrë për një minutë dhe të duket si një orë. Ulu pranë një vajze të bukur për një orë dhe të duket si një minutë. Ky është relativitet.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja