Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Thëniet më të bukura të filmave Shqiptarë!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

U

Universal

Guest
“Jetoni, ose vdisni”
Andy Dufresne/Tim Robbins në The Shawshank Redemption (1994)
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
"Të thashë që kur të nduk unë mustaqet ti shpraze" ---kAPEDANI
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
"Ejjj Mazllëm ç'kemi? - ëëëë, hiç"-----I TETI NE BRONZ
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
"Padroni vjen pas pak Demir Aga" ---SHTIGJE LUFTE
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,184
Pëlqime
40,460
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
o surrat surrat patate...qazim mulleti:):)
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
Paskam moshatarë në forum nuk qënkam vetëm ! :p
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
"Hani ju hani, ça ti bëj drejtorit unë që është zëmër mirë" ------ LULEKUQE MBI MURE
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,184
Pëlqime
40,460
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
kete hani ju hani he he he he he he :D:D:D:D
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
e fundit për sonte: "ike o plaku Mere ike, me gjith tespije e Tosumbaç" -----NJERIU ME TOP

Natën mirë ma bëfshi!
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
"Epo zamet o Sali Protopapa, që ta marr kujtim në botën tjetër më puth njëherë këtu në prapanicë" -----
I TETI NE BRONX :D
 
M

Miiqtel_M7

Guest
"Na lepie .. Sa vete e kan lepire para meje ? .. Per shpirt nanes vetem un. " perralle nga e kaluarA
 
M

Miiqtel_M7

Guest
Ka vite qe nuk i shikoj dhe un .. Kemi harru filmat ton tu pa vrasjet me pistoleta kallcuku
 

Frank

Banned.
Regjistruar më
Jul 27, 2017
Mesazhe
3,896
Pëlqime
5,179
Pikë
113
"Me këta duhet, shtatë hile edhe një trimëri, nuk jemi vetëm për sot" -----PERBALLIMI
 
M

Miiqtel_M7

Guest
"Edhe njeher bambini tre kuatro ... -Te rrapi ore ne Mashkullore foli Cercizi , o foli me gojeeeee...o Loni o Loniii po mbylle ore te shkreten."
Lulkuqe mbi mure
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top